"Więzień miłości" odcinek 96. Yener zostaje aresztowany! Ömer jedzie na spotkanie z nim [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sevim wyjawiła Yenerowi, gdzie obecnie mieszka Zehra. W 96. odcinku "Więźnia miłości" Yener trafi do aresztu! Sprawdź, co wydarzy się w 96. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 96. w środę, 10.07.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sevim (Nur Saçbüker) odeszła z domu, a gdy została przyłapana przez Yenera (Musab Ekici) dała mu obecny adres zamieszkania Zehry (Hazal Subasi). Z kolei Ömer (Erkan Meriç) coraz bardziej zmienia zdanie i swój stosunek do Zehry.

Sevim podaje Yenerowi adres Zehry! Ömer coraz bardziej zbliża się do żony! Zobacz więcej

W 96. odcinku serialu "Więzień miłości" zrozpaczona odejściem Sevim Yasemin (Sultan Elif Taş) prosi Zehrę o pomoc. Razem czytają list pożegnalny od matki. Sevim pisze, że Salim (Ali Çoban) nigdy nie był z nią szczęśliwy, dlatego teraz będzie żył bez niej. Prosi, aby jej nie szukać. Zehra próbuje pocieszyć siostrę i zapewnia ją, że Sevim wróci.

Po wtargnięciu do posiadłości Ömera Yener trafia do aresztu. Ömer jedzie się z nim rozmówić. Ayse (Yaprak Durmaz) mdleje w samochodzie. Nihat (Aykut Igdeli) zawozi ją do szpitala. Kiedy Ayse odzyskuje przytomność prosi męża, aby nic nie mówił jej bratu. Demir (Umut Aksoy) i Leyla (Berna Üçkaleler) mają się coraz bardziej ku sobie.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lidia nowa (gość)

    Dlaczego w ostatnich odcinkach brakuje polskiego lektora,czyżby poszedł na urlop i nie było zastępstwa.Może pan Kurski nie ma pieniędzy dla pracowników telewizji polskiej.Przecież rząd dotuje swoją telewizję. Tak jest mówione w TVP1,czyżby było to kłamstwo.

    10.07.2019 18:24
  • Marta (gość)

    Szkoda, że scenarzyści nie przewidzieli innego zakończenia. Omer mógł dać Sevim te 0,5 mln lir za milczenie o małżeństwie i że ma się więcej nie pokazywać ani w firmie ani w domu bo inaczej doniesie że śmiertelnie zraniła człowieka. Ma Tayfuna w policji mogliby to tak zaaranżować, choć oczywiście by go tylko zraniła a facet by przeżył, ale Sevim nie mając takich wejść i pieniędzy musiałby siedzieć cicho. Chciałaby jeszcze żerować na zięciu ale się boi i już nie knuje, nawet Yenera pogania. Jej odejście jest dziwne, nie zawiadomili policji, nie zgłosili, że matki nie ma tak jakby wyjechała do rodziny. Była podła ale w scenie pożegnania ze śpiącą Yasemin wzrusza i budzi litość.

    10.07.2019 11:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×