"Więzień miłości" odcinek 98. Yener wychodzi z aresztu i spotyka się z Zehrą! Co jej powie? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yener trafił do więzienia, ale Ömer postanowił, że długo tam nie zostanie. W 98. odcinku "Więźnia miłości" Yener wychodzi na wolność i spotyka się z Zehrą. Sprawdź, co wydarzy się w 98. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 98. w piątek, 12.07.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Rodzina Zehry (Hazal Subasi) wciąż nie wie, gdzie jest Sevim (Nur Saçbüker) i co się z nią dzieje. Yener (Musab Ekici) trafił do aresztu po tym, jak wtargnął do domu, w którym mieszka Zehra. Ömer próbuje jednak nie zamierza go tam trzymać.

Ömer powie Zehrze prawdę o Sevim?! Zobacz więcej

W 98. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer (Erkan Meriç) wycofuje oskarżenie i Yener wychodzi z aresztu, poprzysięgając zemstę. Salim mdleje w warsztacie. Koray (Halit Erman Ersoy) pomaga mu i zawozi do domu. Yasemin (Sultan Elif Taş) o wszystkim informuje Zehrę.

Ömer pozwolił Zehrze zostać na noc z ojcem i siostrą, ale Zehra po rozmowie z Yenerem nabiera wątpliwości co do tego, czy pozytywne zmiany w charakterze Ömera są szczere. Yener mówi jej bowiem, że to przez Ömera jej matka zaginęła.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Julia (gość)

    Turecki serial więzień miłości jest ładny, tylko przerażają mnie wątki tych kłamstw przez Alev czy Yenera. Zehra zaufaj tylko Ometowi on jest dobrym człowiekiem i opiekuńczy dla Ciebie. Erkan i Hazal jesteście piękną parą. Omer i Zehra nie pozwólcie zniszczyć waszej pięknej miłości. Pozdrawiam wszystkich Was kochani. Julia z Poznania.

    11.07.2019 20:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×