"Więzień miłości" odcinek 99. Zehra chce odejść od Ömera! Mąż postanawia ją porwać! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Yener powiedział Zehrze, że to przez Ömera zniknęła Sevim. W 99. odcinku "Więźnia miłości" Zehra postanowi odejść od męża! Sprawdź, co wydarzy się w 99. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 99. w poniedziałek, 15.07.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) wycofał oskarżenie i Yener (Musab Ekici) wyszedł na wolność. Pojawił się pod domem rodzinnym Zehry (Hazal Subasi) i zasugerował, że Sevim (Nur Saçbüker) zniknęła przez Ömera.

Yener wychodzi z aresztu i spotyka się z Zehrą! Co jej powie?Zobacz więcej

W 99. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra robi wyrzuty Ömerowi i mówi, że wie o tym, że to on odesłał jej matkę. Jest wściekła i postanawia go opuścić. Nie daje Ömerowi dojść do słowa, ale on chce z nią porozmawiać i wbrew jej woli zabiera ją do rodzinnego domu letniego.

Yener rusza ich śladem, lecz orientuje się, że swój pistolet zostawił w biurze. Zehra wciąż jest zła na Ömera. On jednak zachowuje spokój i zapowiada, że chce tylko, aby porozmawiali.

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Julia (gość)

  Odp. Dla Ja. Człowieku ty nie masz ambicji i grzeczności do ludzi nie obrażaj ludzi których nie znasz. Jesteś kompletne beztalencie i zło.

  12.07.2019 18:19
 • Ja (gość)

  Ale Julia masz sprany mózg przez ten serial szok

  11.07.2019 21:29
 • Marta (gość)

  Te odcinki, gdy ją "porwał" są bardzo ciekawe, dobrze to zagrali.

  11.07.2019 21:12
 • Julia (gość)

  Wiem że to jest tylko film i taką rolę musisz grać Zehra lecz nie podejmuj takiej szybkiej decyzji żeby odejść od Omera. Nie rób tego Zehra ty nie wiesz co byś straciła. Omer bardzo Cię kocha. Moje skarby nie pozwólcie zniszczyć waszej pięknej miłości. Omer jest bardzo dobrym człowiekiem opiekuńczy i ciągle stara się być przy tobie. Jestem starszą osobą i przeżywam takie wątki serialu. Erkan i Hazal jesteście piękną parą. Julia z Poznania. Pozdrawiam wszystkich Was kochani.

  11.07.2019 16:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×