"Więzień miłości". Sabah, czyli Hande Cömertler - poza serialem nie jest chłopczycą! Zobacz, jak wygląda prywatnie!

Hande Cömertler pojawiła się w serialu "Więzień miłości" dosyć niedawno. Gra Sabah - daleką krewną Salima. Okazuje się jednak, że poza serialem Hande nie jest chłopczycą! Zobacz, jak ta turecka aktorka wygląda prywatnie!

Multimedia

"Więzień miłości" od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Głównymi bohaterami w serialu "Więzień miłości" są Zehra (Hazal Subaşı) i Ömer (Erkan Meriç). Mężczyzna, chcąc uszczęśliwić swoją ukochaną, śmiertelnie chorą siostrę Ayse (Yaprak Durma), postanawia ożenić się z Zehrą. Z biegiem czasu pojawiają się jednak także inni bohaterowie, w tym Sabah (Hande Cömertler) - prostolinijna dziewczyna, która wróciła do miasta i rozpoczęła pracę w agencji Mehtap (Gözde Gürkan).

Hazal Subaşı i Erkan Meriç rozstali się?! Zobacz więcej

Okazuje się, że wcielająca się w Sabah Hande Cömertler w niewielkim stopniu przypomina swoją serialową bohaterkę. Sabah jest chłopczycą, która nie zwraca uwagi na swój wygląd. Nie maluje się, zawsze ma związane włosy, ubiera się w za duże jeansy, flanelową koszulę i sportowe buty. Poza serialem Hande jest zdecydowanie bardziej kobieca.

Hande Cömertler - Sabah z "Więźnia miłości"

Hande Cömertler urodziła się 27 czerwca 1996 r. w Stambule. Kształciła się w szkole teatralnej, studiuje naukę języka angielskiego. Karierę aktorską zaczynała występując w reklamach. Rola Sabah w "Więźniu miłości" jest jej pierwszą przygodą na planie produkcji telewizyjnej. Niewiele wiadomo o jej życiu uczuciowym. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami ze swoich podróży. Trzeba przyznać, że prywatnie wygląda całkiem inaczej niż serialowa Sabah - zobaczcie w galerii!

Kerem to Osman z "Rannego ptaszka"! Kim jest turecki przystojniak, Ali Yağcı?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jazr (gość)

    Więzieni miłości oraz przysiega dwa bardzo amatorskie seriale.Treść o niczym muzyka w jednym i drugim popeliniasta.

    07.04.2020 13:16
  • benda (gość)

    Bardzo nudny i beznadzieja.mam na mysli .elif. przysiega.wiezuen milosci.brak w nich akcji i strasznie naiwna ta zechra. zyje zyciem innych. i te sceny ciagle przypominaja. Nuda.ale przeciez jak nie ciekawi mnie to nie musxe go ogladac. i tyle w tym temacie. Pozdrawiam. 😁

    03.04.2020 08:35
  • Nela (gość)

    Nic nie przebije Łzy Cennet,najlepszy turecki serial. Zawsze coś się działo w każdym odcinku.A Więzień miłości to masakra. Szkoda czasu żeby to coś oglądać..

    01.04.2020 15:16
  • Biedronka (gość)

    Bardzo fajny serial zwłaszcza teraz kiedy musimy zostać w domu

    29.03.2020 20:57
  • Prawda Mag? (gość)

    Jedna i ta sama osoba pisze ze Więzień miłości to super serial i nic więcej na uzasadnienie nie umie napisać.

    28.03.2020 01:16
  • Klara (gość)

    Takiego super serialu jak Tylko z Tobą to już nie bedzie

    27.03.2020 22:01
  • Paulina (gość)

    Tak glupiego i denerwującego serialu jeszcze nigdy w życiu nie ogladałam .reżysera powinni za ten serial zamknąć w wiezieniu nuda nuda nuda!!!!

    27.03.2020 17:52
  • ania (gość)

    ten film osttanio to tylko denerwuje ludzi , powtarzaja sceny 10minutowe ktore byly tydzien temu ... masakra

    27.03.2020 17:34
  • Mag (gość)

    Jedna i ta sama osoba pisze 10 komentarzy i udaje że nie ... hahhha Ten serial jest po prostu super, a komuś gula chodzi że nikomu nie spodobał się ten Wasz ranny ptaszek. TVP super postąpiło że zdjęli to z anteny. Więzień Miłości i przysięga górą. I jeszcze długo będą gościć na antenie ;)

    27.03.2020 16:35
  • Blanka (gość)

    Czy możecie puścić od początku Więzień miłości bo jest super a nie oglądałam tego filmu od początku.

    27.03.2020 16:16
  • Ja (gość)

    Zgadzam się co do rannego ptaszka lubie też meandry uczuć ale wiadome te filmy ktore sa dobre zaraz się kończą takich filmow powinnp byc wiencej sezon na miłość tez jest fajny możecie to puscic

    27.03.2020 13:10
  • EVET (gość)

    Uważam że WIĘZIEŃ MIŁOŚCI, ELIF i PRZYSIĘGA to 3 nudziarskie seriale których nie da się oglądać. O tej porze co więzień miłości powinien być emitowany RANNY PTASZEK lub Czarno biała miłość.

    27.03.2020 11:07
  • Polka (gość)

    Aktorka piękna i lepiej gra niż sztywna, beznadziejna Hazel. Serial tasiemcowo nudziarski to ten sam producent który stworzył kolejny kit film Przysiega.

    27.03.2020 07:13
  • Gość (gość)

    Kto ogląda to GÓWNO?

    27.03.2020 07:03
  • Gość (gość)

    Scenariusz filmu beznadziejny, jak można wymyślić taką bzdurę. Tak samo serial "Przysięga" drugi "gnoiot".Szkoda czasu.

    27.03.2020 01:03
  • yase (gość)

    serial zupełnie o niczym, głupi i niedorzeczny, zabrakło im pomysłu jak fajnie zakończyć tę historyjkę o milości to wprowadzili nowe postaci, jedynie zehra jak głupia była tak głupia pozostała

    27.03.2020 00:41
  • alina siudym (gość)

    tak głupiego serialu juz dawno nie było , jak na turecka produkcje ten serial to nuda, beznadziejna fabuła , szkoda czasu marnowac na ogladanie ............

    26.03.2020 18:01