"Więzień miłości" zastąpi "Łzy Cennet" w TVP2. O czym jest nowy turecki serial?

Wiadomo już, co zastąpi "Łzy Cennet" w TVP2! Telewizyjna Dwójka pokaże nowy turecki serial pt. "Więzień miłości". O czym jest? Kiedy premiera tureckiej telenoweli w polskiej telewizji?

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 1. we wtorek, 19.02.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

"Więzień miiłości" (org. Adini sen koy), w oryginale tłumaczony jako "Mówisz - masz", zastąpi serial "Łzy Cennet" w ramówce TVP2. Po ostatnim odcinku historii Cennet (Almila Ada) zobaczymy opowieść o mężczyźnie, który postanawia wziąć fikcyjny ślub, aby zadowolić swoją ukochaną, śmiertelnie chorą siostrę.

Tureckie seriale, które powinny być pokazane w polskiej telewizji [GALERIA]Zobacz więcej

Ömer (Erkan Meriç) to mężczyzna, który nie ufa kobietom. Postrzega je przez pryzmat matki, która porzuciła ojca dla innego mężczyzny. W jego życiu jest tylko ukochana siostra Ayse (Yaprak Durmaz), dla której jest w stanie zrobić wszystko. Ona z kolei jest niepoprawną romantyczką, dla której najważniejsze jest to, aby jej brat był szczęśliwy i znalazł miłość swojego życia.

Kiedy Ayse zapada na ciężką chorobę i zostaje jej miesiąc życia, Ömer zdaje sobie sprawę, że sprawi siostrze radość tylko wtedy, gdy się ożeni. Organizuje fikcyjny ślub z Zehrą (Hazal Subasi), która pilnie potrzebuje pieniędzy. Małżeństwo ma trwać jedynie pół roku. Ömer postrzega Zehrę jako materialistkę i nie ma dla niej szacunku. Wyraża to poprzez swoje okrutne zachowanie. Wkrótce jednak odkrywa jej drugie oblicze.

Pierwszy odcinek nowego tureckiego serialu "Więzień miłości" będzie można obejrzeć we wtorek, 19 lutego w TVP2 o godzinie 17:10.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Klara (gość)

    No to od jutra można zacząć maraton:))))) z Erkanem Mericem i Hazal Subasi. Radzę uzbroić się w cierpliwość , bo czasami jest to nieme kino - on stoi i miiilczy, ona stoi i...miiilczy, ale...wzrok dużo mówi o emocjach. Scenariusz, to nic nowego na niwie tureckiej produkcji, schemat podobny,ale po dwudziestu pełnych tureckich odcinkach oglądam dalej:)

    18.02.2019 19:25
  • ...x (gość)

    A czy w ogóle coś na TurcjaTv coś się dzieje? Od długiego czasu nie ma nowych tłumaczeń. Cieszę, się , że już koniec Łez Cennet , bo był tylko płacz i zgrzytanie zębów w tym serialu, a Cennet już nie dawała rady z płaczem;)) Nowy serial ma fajnych aktorów, ale długość jest przerażająca, na bank później będzie nudno!

    16.02.2019 21:07
  • YS (gość)

    Mnie akurat Ezel nie zachwycił, być może ze względu na główną bohaterkę, która mnie doprowadzała do ciężkiej nerwicy i w żaden sposób nie mogłam zrozumieć tej miłości Ezela : więzień i oprawca, tu więźniem był Ezel. Poza tym nie lubię Gansu Dere i być może to mi przeszkadzało. Jakoś znosiłam ją w "Anne", bo aktorka bardzo dobra, ale mi fizycznie nie pasuje :(

    16.02.2019 21:01
  • Ada (gość)

    Polecam film Ezel na turcja.tv.pl. piękny film.

    15.02.2019 22:23
  • Anka Turek (gość)

    Kara Para Ask czyli Brudne Pieniądze I Miłość aż się prosi żeby zakupić ten serial od początku trzyma w niezłym napięciu kryminalnym w roli głównej Engin Akuriek jako komisarz Omer czyli KERIM z Grzechu Fatmagul.

    15.02.2019 22:08
  • Julka (gość)

    Dobijam do trzydziestego odcinka i powiem Wam, że serial wciąga - ciekawe są relacje między Zehrą i Omerem. Cieszę się na ten serial w telewizji.

    15.02.2019 18:47
  • ...x (gość)

    Więzień miłości jest ciekawy , choć dłuuugi. Fakt bywa rozwleczony, ale jak poniżej napisano, na pewno jest lepszy niż Łzy Cennet, że o czarnej perle nie wspomnę. No i główny bohater wymiata!

    15.02.2019 18:45
  • gość (gość)

    Co z serialem Złote Serce ni z gruchy ni z pietruchy przerwali serial KPINA telewizjo !!!

    14.02.2019 19:52
  • Kasia (gość)

    Tak się wciągnęłam w Łzy Cennet, że obejrzałam wszystkie odcinki i nie mam dość, poprzedni serial Czarna perła też mi się podobał, tureckich seriali nigdy dość

    12.02.2019 12:52
  • korina (gość)

    OOOOOOOOOOOO dziękuję bardzo, błagam kupcie całość "Więzień miłości" . Kocham TVP!!!

    11.02.2019 19:03
  • mała (gość)

    O nie,ponad 500 odcinków? nie będę oglądać,za długo,takie max do 150 lubię :)

    11.02.2019 15:01
  • hazal (gość)

    tylko tureckie seriale prosze a po badziewie do tvn

    11.02.2019 14:23
  • Julka (gość)

    Żeby powiedzieć czy coś jest " badziewiem " czy nie trzeba serial choć przez 10 odcinków oglądać. To tureckie seriale, akcja rozkręca się dlugo..."Więzień miłości ", to nie jest "Cena miłości ", "Asi" czy "Grzech Fatmagul ", ale wydaje się być lepszy od "Łez Cennet " i "Czarnej perły " To mogę powiedzieć po dwudziestu odcinkach. Główny bohater wyjatkowo przystojny, choć nieustępliwy, zawzięty. Nie użył ani razu słowa "przepraszam " w odniesieniu do swojej partnerki, którą uważa za pozbawioną skrupułów , kłamliwą ... Kocha ponad życie śmiertelnie siostrę i dla niej prowadzi grę pozorów.

    11.02.2019 08:43
  • ewa (gość)

    Dosc tego badziewia

    11.02.2019 01:17
  • Fanka (gość)

    I znowu mamy zaległości w tureckich serialach.Pojawił się 1. odcinek serial Vurgun i zrobił wrażenie ,szkoda,że go nam nie pokażą.Erkan Petekkaya w roli biznesmena popada w śpiączkę i budzi się po 10 latach a tu żona w związku z kolegą ,syn go nie zna,zostaje sam.Sceny pełne bólu i cierpienia zagrane po mistrzowsku przez Erkana,rzeka łez!On to potrafi z najwyższą klasą!To nie rola ,on gra życie.Żyje tylko dzięki wyjątkowej pielęgniarce ,która chroni jakąś tajemnicę.Zapowiada się niezwykły serial,warto oglądać!

    10.02.2019 21:34
  • YS (gość)

    O nie! Tylko nie całość. Wystarczy jeden sezon 277 odcinków - oglądanie serialu przez rok i tak jest długie - dość. Elif się ciągnie niemiłosiernie - chyba ktoś to ogląda ! Oczywiście Adini sen koy to serial nieporównywalnie lepszy, ale za długi. Poza tym Erkan Meric i Hazal Subasi zrezygnowali w pewnym momencie i zastąpiono ich inną parą aktorów. osobiscie tego nie znoszę, dlatego optuję wyłącznie za jednym sezonem. Para z nich piękna, początek serialu interesujący , ale też są dłużyzny- najazd kamery na twarz :1,2,3...10 sekund i dopiero pada słowo. Nowość, mamy w serialu matkę Zehry - babę jędzę i jej ojca, który jest domowym popychadłem - coś innego w tureckim serialu:) Zazwyczaj, to mąż jest panem i władcą. Jest furiat z dzielnicy, który sobie Zehrę upatrzył, a matka interesowna baba jaga chce ją za niego wydać oraz podobna do Melissy "kuzynka", która ma obsesję na punkcie Omera!

    10.02.2019 11:22
  • gość (gość)

    Więzień miłości ma 503 odcinków pierwszy już 19 luty 2019 roku o 17:00 w dwójce nowa telenowela o miłości i namiętności ale fajnie że 503 odcinki Adini sen koy wreszcie jakaś konkretna telenowela

    09.02.2019 22:45
  • Alinka (gość)

    "Jak zastapi lzy cennet? Najpierw niech skończy się jeden a potem emitujcie drugi. Niech skończy sie jeden potem drugi bo to bez sennsu."

    Łzy Cennet wyemitują w całości, więcej nie ma odcinków i nie będzie. W Turcji nie wracają do kręcenia nowego sezonu rok po zakończeniu wcześniejszego. Albo zaczynają kręcić dalej po kilku miesiącach wakacji albo to definitywny koniec serialu. Cennet zakończą ślubem i to koniec historii. Dlatego w artykule piszą o nowym serialu. Jeden się kończy, drugi zaczyna.

    09.02.2019 14:18
  • ala (gość)

    a może serial " Sila odnaleźć przeznaczenie"

    08.02.2019 12:19
  • maria (gość)

    Dla mnie super.Niech każdy ogląda,to co lubi, co mu się podoba.Znam dużo tureckich seriali,wiele mi się podobało,ale tylko do ADINI SEN KOY powracam.Oglądałam go najpierw z ruskimi subtitrami na ASK TURK,teraz z polskimi napisami na TURECKIEJ SERIALOMANII,prowadzą tę grupę wspaniałe dziewczyny.Wspaniałe są też klipy na YOU TUBE z tego filmu,oczywiście głównie z ZEHRĄ I OMEREM.Polecam.

    08.02.2019 01:43
NowszeStarsze