Wigilijny program tv!

Sprawdź, co obejrzeć w telewizji w Wigilię.

Multimedia

Wigilia - 24 grudnia 2013 - wtorek

  • Opowieść wigilijna, godz. 14:15, TVP1 Scrooge jest skąpym kupcem. Podczas Wigilii Bożego Narodzenia odwiedza go duch jego byłego wspólnika, Marleya. Zapowiada też przybycie dwóch kolejnych duchów, które ukażą jego prawdziwe oblicze.

  • Boże Narodzenie, godz. 15:10, TVP2 Historia biblijna obejmująca okres od Zwiastowania do przyjścia na świat Jezusa Chrystusa.

  • Cała Polska śpiewa kolędy z TVP 1 i Radiem Zet, godz. 15:55, TVP1 Koncert najpopularniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu czołowych polskich artystów. Wystąpią m.in. Tatiana Okupnik, Bracia, Łukasz Zagrobelny, Anna Wyszkoni, Katarzyna Cerekwicka, LemON.

  • Kolędy w Pałacu Prezydenckim, godz. 18:20, TVP1 Para Prezydencka, jak co roku, zaprosiła do Pałacu Prezydenckiego grono artystów i licznych gości na wyjątkowy koncert kolędowy.

  • Świętokrzyskie kolędowanie z Polsatem, godz. 19:30, Polsat

- Milion na Gwiazdkę, godz. 20:00, TV4 Rodzina Saundersów nie czuje ducha zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Gdy ojciec rodziny zabiera dzieci na świąteczne zakupy, wyprawa się komplikuje. Dzieciaki znajdują torbę z pieniędzmi.

- Artur ratuje Gwiazdkę, godz. 20:10, HBO Zbliża się Boże Narodzenie i Święty Mikołaj ma dużo pracy. Okazuje się, że jedno z dzieci nie dostanie prezentu. Młodszy syn Mikołaja, Artur, nie może się z tym pogodzić i rozpoczyna szaloną podróż.

  • Święta last minute, godz. 20:30, Polsat Małżeństwo Kranków postanawia zbojkotować Boże Narodzenie i wyjechać na Karaiby. Ich decyzja spotka się jednak z dezaprobatą sąsiadów, dla których tradycja to świętość.

  • Pasterka z Watykanu, godz. 21:30, TVP1

[sc]CZYTAJ TAKŻE: CO WARTO OBEJRZEĆ W NOŻE NARODZENIE. SPRAWDŹ PROGRAM TV NA ŚWIĘTA! FILMY W TV W BOŻE NARODZENIE 2013! [ZDJĘCIA][/sc]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×