Wiking - Upadek narkotykowego króla

"Wiking - Upadek narkotykowego króla". Nordyckie "Narcos" wkrótce w Polsce. O czym jest nowy serial Viaplay?

Był o krok od osiągnięcia swojego celu, czyli stania się zamożnym brazylijskim deweloperem. Jedna zła decyzja przesądziła o upadku przestępczego imperium. Jego przyjaciel Kim został zabity, a policja rozpoczęła operację śledczą. W końcu stracił wszystko: pieniądze oraz rodzinę - żonę i syna. Po szesnastu latach wychodzi z więzienia jako zupełnie inny człowiek. W końcu jest gotowy, by opowiedzieć swoją historię. Chce, żeby jego syn poznał prawdę o własnym ojcu. Jednak, gdy dziennikarz Jeppe Facius zaczyna zagłębiać się w całą historię, odkrywa niewygodne dla Clausa wątki… A to dopiero początek. Dramat dokumentalny ‘Wiking – upadek narkotykowego króla’ (dawniej "Nordic Narcos") to nieopowiedziana wcześniej historia szefa mafii narkotykowej, Clausa Malmqvista.

11.04.2022Wiking - Upadek narkotykowego króla

Przeczytaj także:

"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara". Penélope Cruz i Javier Bardem w filmie o romansie barona narkotykowego! Kiedy w kinach? [ZDJĘCIA]

"Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" to sensacyjna ekranizacja bestsellerowego pamiętnika autorstwa kochanki Pabla Escobara, czyli człowieka uznawanego za najpotężniejszego i najokrutniejszego barona narkotykowego wszech czasów. W rolach głównych zdobywcy Oscarów – Penélope Cruz i Javier Bardem.

16.05.2018Kochając Pabla nienawidząc Escobara

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×