"Wikingowie 6". Ivar zginie w drugiej części finałowego sezonu? Katia może jeszcze namieszać!

Widzowie snują już domysły, co wydarzy się w drugiej części finałowego sezonu "Wikingów". Niektórzy uważają, że dni Ivara są już policzone. Co czeka niepokornego syna Ragnara Lothbroka? Jak zakończy się serial "Wikingowie"?

Multimedia

Katia (Alicia Agneson), czyli rosyjska księżniczka wprowadzona do fabuły w 6. sezonie "Wikingów" bardzo przypomina Freydis, nieżyjącą już żonę Ivara (Alex Hogh Andersen). Nic w tym jednak dziwnego, bo wciela się w nią ta sama aktorka. Kiedy informacja o tym wyszła na jaw, widzowie od razu nabrali podejrzeń. Co łączy obie bohaterki? -Wkrótce się dowiecie - zapowiadała tajemniczo Alicia Agneson.

Gwiazdy serialu bez charakteryzacji. Sprawdź, kto najbardziej zmienił się do roli!Zobacz więcej

Na razie nie wiadomo, kiedy serial "Wikingowie" wróci na antenę History z drugą częścią finałowego sezonu. W sieci pojawia się jednak coraz więcej teorii dotyczących tajemniczej żony księcia Olega (Daniła Kozłowski).

Niektórzy wierzą, że Katia jest reinkarnacją Freydis, która wróciła pod postacią żony rosyjskiego księcia, aby zabić Ivara!

Jeśli, jak Freydis posiada moce uwodzenia, może chcieć jej wykorzystać, aby zemścić się na Ivarze - napisał jeden z fanów serialu na Reddicie.

Liczymy, że drugiej części 6. sezonu "Wikingów" prawdziwe motywy Katii zostaną ujawnione.

Gwiazdy serialu bez charakteryzacji. Sprawdź, kto najbardziej zmienił się do roli!Zobacz więcej

Tak aktorka wcielająca się w tajemniczą księżniczkę wypowiadała się o jakiś czas temu o finale "Wikingów".

Serial taki jak "Wikingowie" trzeba oglądać do końca. A ostatnia scena - obiecuję - nie zawiedzie. To jest naprawdę piękne. Krążyło wiele plotek o tym, jak to się skończy, a potem otrzymaliśmy scenariusz i nikt nie zauważył, że to nadchodzi — wyznała w rozmowie z Metro.co.uk Alicia Agneson.

Co sądzisz o tej teorii? Myślisz, że Katia może jeszcze namieszać w serialu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×