"Wikingowie 6" odcinek 11. Kiedy premiera? Co wydarzy się w 2. części finałowego sezonu? Sprawdź, co już wiadomo!

Data premiery 11. odcinka 6. sezonu "Wikingów" jest już znana? Oficjalnych informacji w tej sprawie na razie nie ma, ale spekulacji na forach internetowych nie brakuje. Co wydarzy się w 2. części finałowego sezonu? Kiedy poznamy dalsze losy Björna z "Wikingów"? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Wikingowie 6" odcinek 11. - kiedy premiera?

Finałowy sezon "Wikingów" składa się z 20 odcinków, których emisja została podzielona na dwie części. Do zakończenia historii legendarnych wojowników zostało jeszcze 10 odcinków, ale szczegóły ich emisji nie są na razie znane.

Fani "Wikingów" muszą więc uzbroić się w cierpliwość. Dokładna data premiery 11. odcinka 6. sezonu "Wikingów" nie została jeszcze ujawniona, ale można przypuszczać, że serial powróci z ostatnią częścią finałowego sezonu (6B) w czwartym kwartale 2020 roku.

Jak zakończy się serial? Finał nie podzieli widzów jak zakończenie "Gry o tron" Zobacz więcej

"Wikingowie 6" odcinek 11. - co się wydarzy?

Finał pierwszej części 6. sezonu "Wikingów" spotkał się z mieszanymi opiniami. Część widzów narzekała na nielogiczności i zastosowanie przez twórców kolejnych tanich chwytów, które mają zachęcić widzów do dalszego oglądania serialu po przerwie. Wiadomo już, że nie wszystko, co zostało pokazane w finale pierwszej części 6. sezonu "Wikingów" było prawdziwe. 11. odcinek będzie więc musiał dać odpowiedź na pytanie, czy bitwa z armią Rusi rzeczywiście się odbyła.

Björn zostanie jeszcze królem Szwecji? Wielkiej bitwy z armią Rusi nie było?Zobacz więcej

Przypominamy, że Björn (Alexander Ludwig) został w 10. odcinku dźgnięty przez Ivara (Alex Høgh Andersen), król Harald (Peter Franzen) również wydaje się martwy. Trudno powiedzieć, co wydarzy się dalej, ale kolejne najbardziej nurtujące fanów pytania to:

  • Czy Björn żyje?
  • Co stało się z Flokim?
  • Kto obejmie tron Kattegat?

Michael Hirst w rozmowie z GameSpot zapewnia, że 11. odcinek rzuci widzów na kolana, bo sprawa Björn została rozwiązana w sposób genialny. Oby tak było!

Zobacz galerię

Czekasz na nowe odcinki "Wikingów"? Więcej newsów o serialu znajdziesz tutaj!

Komentarze

Skomentuj
  • Awar (gość)

    Skoro seria 6-2 ma rzucić na kolana... To wobec tego co się dzieje w serialu po serii 4... pewnie będzie interwencja UFO... A serial skończy się kiedy Szwedzi uruchomią produkcję Volvo

    23.05.2020 08:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×