"Wikingowie 6" odcinek 6. Anna Maria Jopek z Maciejem Rychłym grają na sierszeńkach. Zobacz zdjęcia z odcinka!

W 6. odcinku najnowszego szóstego sezonu "Wikingów" na ekranie pojawi się Anna Maria Jopek wraz z Maciejem Rychłym grają na sierszeńkach. Mamy zdjęcia z tego odcinka! Zobacz koniecznie!

Multimedia

"Wikingowie" sezon 6. odcinek 6. premiera w czwartek, 9.01.2020 o godz. 21:00 na kanale HISTORY! - sprawdź program tv

Ostatni, 6. sezon "Wikingów" trwa w najlepsze. W odcinku pt. "Śmierć i wąż" na ekranie pojawi się Anna Maria Jopek wraz z Maciejem Rychłym grającym na dudach. Muzycy wcielają się w słowiańskich śpiewaków, którzy przebywają na wikińskim dworze i towarzyszą w jednej z najważniejszych scen w historii serialu.

Mocny polski akcent w finałowej serii! Tego się nie spodziewaliśmy!Zobacz więcej

Mimo, że nagrania na planie "Wikingów" w studiu Ashford w Irlandii wydarzyły się pod koniec 2017 roku, do tej pory trzymane były w ścisłej tajemnicy. Na potrzeby serialu "Wikingowie" Teatr Pieśń Kozła przygotował dwie nowe oryginalne kompozycje, do których muzykę przygotował właśnie Maciej Rychły, a tekst napisała Alicja Bral. Tłumaczenia na język gaelicki dokonała Joy Dunlop, a całość wyreżyserował muzycznie Grzegorz Bral. W jednej z pieśni pojawia się improwizacja Anny Marii Jopek, której towarzyszy Łukasz Wójcik, śpiewak Teatru, a w drugiej występuje Monika Dryl. Anna Maria Jopek wraz z Maciejem Rychłym na sierszeńkach, czyli wielkopolskich dudach, zagrali w jednym z odcinków serialu. Drugi utwór z wokalem Moniki Dryl na planie wykonała Georgia Hirst (Torvi).

Fabuła 6. odcinka skupia się na Bjornie (Alexander Ludwig), który jest zmuszony do podjęcia bardzo szybkich działań po wyborze króla Norwegii. Tymczasem bandyci ponownie atakują wioskę Lagerthy (Katheryn Winnick), wierząc, że odniosą zwycięstwo. Jednak gdy dochodzi do bezpośredniej walki z Lagerthą, wygrana przestaje być oczywista.

Netflix zamówił spin-off serialu! O czym będą "Wikingowie: Valhalla"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×