"Wikingowie 6". Śmierć Lagerthy podzieliła widzów. Wojowniczka miała zostać zabita przez kogoś innego!

Lagertha to jedna z najważniejszych bohaterek z serialu "Wikingowie". Nic dziwnego, że jej śmierć w 6. odcinku finałowego sezonu poruszyła miliony widzów. Nie wszyscy fani "Wikingów" są zadowoleni z tego, jak zakończyła się historia legendarnej wojowniczki. Niedawno wyszło też na jaw, że jej ostatnie chwile na ekranie miały wyglądać zupełnie inaczej. Lagertha miała zostać zabita przez kogoś innego!

Multimedia

Hvitserk zabił Lagerthę z serialu "Wikingowie"

O śmierci Lagerthy (Katheryn Winnick) mówiło się od dawna. Ukochana Ragnara Lodbroka (Travis Fimmel) zginęła w 6. odcinku 6. sezonu "Wikingów" po tym, jak została zaatakowana przez jednego z synów Ragnara. Pogrążający się w szaleństwie Hvitserk (Marco Ilsø) zadźgał ją, choć jak ujawnił w jednym z wywiadów twórca serialu, ostatnie chwile Lagerthy miały wyglądać zupełnie inaczej.

W rozmowie z Variety Michael Hirst powiedział:

Nie wiedziałem, który z synów Ragnara ją zabije. Gdybym poszedł za silnymi tendencjami, byłby to oczywiście Ivar. Ale historia ciągle ewoluowała [...] Cieszę się, że to jednak nie Ivar zabił Lagerthę. To było zbyt przewidywalne. Cieszy mnie również to, że nie została zabita celowo — wyznał Hirst.

Anna Maria Jopek z Maciejem Rychłym grają na sierszeńkach. Zobacz zdjęcia z odcinka!Zobacz więcej

Śmierć Lagerthy podzieliła jednak widzów. Nie wszyscy zgadzają się z decyzją twórcy "Wikingów", który uśmiercając legendarną wojowniczkę, chciał uniknąć przewidywalności. Użytkownicy Rddita dopytują już, w jaki sposób Lagertha przekroczyła próg Walhalli, skoro nie zginęła w chwale walki.

A co wy sądzicie o ostatnich chwilach Lagerthy z serialu "Wikingowie"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Swo (gość)

    Jaką głupią cipą trzeba być, żeby zrobić taki spoiler? Otóż odp na górze.

    21.01.2020 21:50
  • Michał (gość)

    Musiałeś kuta.ie zaspoilerować w tytule?

    21.01.2020 21:48
  • Kurwaaaa (gość)

    Jak tych jebanych idiotów zablokować???

    16.01.2020 20:28
  • hahaha (gość)

    Skonczylem czytac na "Lodbroka"..... zenada

    16.01.2020 14:21
  • Hanys (gość)

    Jak dla mnie to ten serial zakończył się ze śmiercią Ragnara , a cała dalsza historia to same nudy i słaba gra aktorów

    16.01.2020 11:08
  • Azbest2k (gość)

    Dzięki za spoiler w tytule, na szczęście można was zablokować.

    16.01.2020 10:44
  • Jebactelemagazyn (gość)

    Co za debil, idiota, i bezmozg dał w tytule taki spoiler. Jeszcze pierwszy raz słyszę ale gorszej strony nie ma jebac was jelopy

    16.01.2020 10:36
  • Mm (gość)

    Matko ludzie, skoro macie taki problem że spoiler to odetnijcie się od neta na pare tygodni. Ci co oglądają na bieżąco nie mają takich problemów, odcinek byl tydzien temu, więc logiczne że w necie od TYGODNIA są już recenzję, itp.

    16.01.2020 10:29
  • Jaki hamski spoiler (gość)

    Blokuje tą stronę!

    16.01.2020 09:22
  • Ppp (gość)

    Usuwam was z wyświetlanych stron.

    16.01.2020 09:11
  • Ppp (gość)

    Co za debil w tytule daje taki spoiler. Spokojnie czekam sobie aż wyjdą wszystkie odcinki żeby obejrzeć na raz, więc jeszcze nawet nie ropozczalem oglądać a już wiem jedna z istotniejszych informacji.

    16.01.2020 09:09
  • Iks de (gość)

    Wszyscy co macie taki problem o spojlery, jesteście skretyniałymi imbecylami jeśli taki tytuł wam przeszkadza. Iks de

    16.01.2020 09:01
  • Ragnar (gość)

    Jak można tak spojlerowac.

    16.01.2020 07:01
  • ŁM (gość)

    Wielkie dzięki za taki spoiler w tytule ...... brawa dla geniusza który to pisał.....😑

    16.01.2020 04:58
  • Nara (gość)

    Oby ten wasz serwis padł za te parszywe clikbaity i spoilery. Adriano Słowik, pozdrawiam cię serdecznie środkowym palcem i witam na liście zablokowanych stron. NARA!

    16.01.2020 04:40
  • Ted (gość)

    Ludzie wyje cię to pizdziejstwo z Google, będą mieli mniej odwiedzin, czyli mniej reklam i kasy. Ja już to pedslstwo uduwam

    15.01.2020 23:55
  • Fred (gość)

    I na Ch.uj kur.wy streszczacie film w tytule. Panda pasożytów.

    15.01.2020 23:53
  • Sisjs (gość)

    Niedojeby umysłowe, walicie spoilerami w tytułach, a że to jest propozycja artykułu od google, usunę was na dobre ze swoich proponowanych i będzie po problemie, to samo radzę zrobić innym czytelnikom

    15.01.2020 23:52
  • Chuj wam w dupe (gość)

    Powinno się was spalić na stosie kurwy jebane

    15.01.2020 22:59
  • Masakra (gość)

    Przecież ona miała że 100 lat a walczyła jka 20letnia dziołcha, to była piękna bajka

    15.01.2020 22:38
NowszeStarsze