"Wikingowie 6". Zwiastun drugiej części finałowego sezonu zapowiada powrót Ragnara? Chodzi o jeden szczegół

Znana jest już data premiery drugiej części finałowego sezonu "Wikingów". Jaki finał zgotowali wojowników twórcy serialu? Niektórzy uważają, że zwiastun nowych odcinków zapowiada powrót Ragnara. Chodzi o jeden szczegół.

Multimedia

"Wikingowie" powrócą z drugą połową 6. sezonu już w środę, 30 grudnia. Widzów czeka prawdziwy maraton, bo wszystkie odcinki finałowego sezonu zostaną wyemitowane dzień po dniu. Szczegółowy program emisji znajdziesz poniżej:

  • Środa, 30 grudnia, od godz. 21:05 – trzy odcinki (11-13)
  • Czwartek, 31 grudnia, od godz. 21:05 – trzy odcinki (14-16)
  • Piątek, 1 stycznia, od godz. 21:05 – trzy odcinki (17-19)
  • Sobota, 2 stycznia, 21:05 – finałowy odcinek (20)

Ivar zginie w drugiej części finałowego sezonu? Katia może jeszcze namieszać!Zobacz więcej

"Wikingowie" - co wydarzy się w drugiej części 6. sezonu?

Wraz z końcem epickiej sagi nadchodzi finał konfliktu między Rusią i Wikingami. Ubbe przemierza Islandię i jest zdeterminowany, by spełnić marzenie swojego ojca Ragnara i dopłynąć dalej, niż jakikolwiek inny wiking. W Anglii na bohaterów czekają niedokończone sprawy. Wikingowie stworzyli tam osady i zajęli większość kraju, poza Wessex. Ich totalną dominację podważa tylko jeden z saksońskich władców – Alfred Wielki, król Wessex. Ivar Bez Kości musi zmierzyć się z królem, którego poznał jako chłopiec i stanąć do ostatecznej bitwy.

Travis Fimmel nie chciał wracać do telewizji. Przekonał go Ridley Scott!Zobacz więcej

Ragnar powróci w finale "Wikingów"?

Zwiastun drugiej części finałowego sezonu "Wikingów" rozpalił w widzach iskierkę nadziei na powrót Ragnara Lothbroka, w którego przez cztery sezony wcielał się Travis Fimmel. Na Reddicie trwa gorąca dyskusja fanów serialu - część z nich uważa, że powrót uśmierconego bohatera byłby doskonałym zwieńczeniem historii legendarnych wojowników. Punktem wyjścia dla teorii o powrocie Ragnara jest gigantyczny wąż Jörmungand, który pojawia się w nowym zwiastunie serialu.

Fani sagi zauważają, że w ostatnim sezonie "Wikingów" nie brakuje nadprzyrodzonych elementów znanych z mitologii nordyckiej - wskrzeszenie Ragnara jest więc dla nich prawdopodobne.

Te wprowadzone elementy fantastyczne serialu, dają twórcom nowe możliwości. Bogowie robią przecież boskie rzeczy i być może sprowadzają go z powrotem… - czytamy w jednym z wpisów na Reddicie.

Czy jednak powrót Ragnara w finale "Wikingów" to dobry pomysł? Dajcie znać, co o tym myślicie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×