"Wikingowie". Aktorzy i aktorki z serialu prywatnie. Jak wyglądają bez charakteryzacji? Sprawdź, kto najbardziej zmienił się do roli!

Aktorzy i aktorki z serialu "Wikingowie" spędzają mnóstwo czasu w charakteryzatorni, aby upodobnić się do granej przez siebie postaci. Jak odtwórcy ról wojowników i wojowniczek wyglądają bez charakteryzacji? Zobacz, kto z obsady "Wikingów" musiał najbardziej zmienić się do roli!

Multimedia

Gwiazdy serialu "Wikingowie" prywatnie

"Wikingowie" to w sumie 6. sezonów ekscytującej historii o wojownikach i wojowniczkach z północy. Telewizyjna opowieść Michaela Hirsta o Ragnarze Lodbroku i jego synach z czasem ewoluowała. Do obsady serialu z każdym sezonem dołączali też nowi aktorzy i aktorki.

Aktorzy serialu HBO prywatnie. Sprawdź, jak wyglądają bez charakteryzacji!Zobacz więcej

Zanim jednak odtwórcy głównych ról w serialu "Wikingowie" wkroczyli na plan, musieli spędzić długie godziny na przygotowaniach. Spece od charakteryzacji dawali z siebie wszystko, aby serialowi wojownicy i wojowniczki mogli w pełni zaistnieć na małym ekranie.

Rany i blizny, wyszukane warkocze i tatuaże, a w końcu stroje sprawiały, że Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen i inni mogli wiarygodnie oddać charakter swoich postaci. Kto z obsady "Wikingów" musiał najbardziej zmienić się do roli?

Zobacz zdjęcia aktorów i aktorek z serialową charakteryzacją i porównaj z prywatnymi fotkami gwiazd "Wikingów".

Zobacz galerię

Czekasz na nowe odcinki "Wikingów"? Więcej newsów o serialu znajdziesz tutaj!

Komentarze

Skomentuj
  • Dr. Jagiełło (gość)

    Najpiękniejsza kobietą na świecie jest Angelika Hallmann z Gdyni. Wilu jesteś zjawiskowo piękna.

    30.05.2020 11:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×