"Wikingowie". Alexander Ludwig, serialowy Bjørn, zagrał w "Heels", nowej produkcji stacji Starz. Projekt był dużym wyzwaniem, bo opowiada o... wrestlingu!

Alexander Ludwig, jeden z gwiazdorów "Wikingów" radzi sobie po finale produkcji całkiem nieźle. W ostatnim czasie pracował przy serialu "Heels", gdzie wcielił się w rolę... wrestlera!

Multimedia

Alexander Ludwig w nowym serialu

Alexander Ludwig to młody, zdolny aktor, znany przede wszystkim z roli Bjørna "Żelaznobokiego" w "Wikingach". Bjorn jest najstarszym synem Ragnara i Lagerthy. Podążając śladami ojca, chce się sprawdzić jako wojownik i odkrywca. Po bitwie, w której nie odniósł nawet najmniejszego zadrapania, zyskał słynny przydomek "Żelaznoboki".

Aktor niedawno wziął udział w bardzo ciekawym projekcie: zagrał jedną z głównych ról w serialu "Heels", produkowanym przez stację Starz. Serial opowiada historię dwóch braci z małego miasteczka w Georgii, którzy rozpoczynają rywalizację na zapaśniczym ringu. Walczą nie tylko o awans, ale też przyciągnięcie ogólnokrajowej uwagi. Alexander Ludwig wcielił się w rolę jednego z braci, Ace Spade.

Uwielbiany serial już wkrótce w telewizji!Zobacz więcej

Alexander Ludwig musiał wykazać się naprawdę nadzwyczajnymi zdolnościami, aby stworzyć graną przez siebie postać w wiarygodny sposób. Jak przyznał w rozmowie z brytyjskim portalem Express, prawdziwe wyzwania pojawiały się od samego początku. Już w pierwszym odcinku miał wykonać przewrót w tył z liny okalającej ring. Podkreślił, że podołanie tego typu wyzwaniom było dla niego bardzo ważne ze względu na wagę, jaką przywiązuje do autentyczności.

- Musiałem to zrobić w tej konkretnej scenie, chcieliśmy, żeby ludzie zobaczyli, że to się dzieje naprawdę. Rzeczy tego typu, może to nic wielkiego, ale właśnie takie rzeczy dodają realizmu do serialu. Nie ma wątpliwości, że była to najbardziej wymagająca fizycznie produkcja, w jakiej brałem udział. - wspominał.

Na szczęście, wśród osób pracujących na planie serialu "Heels" znalazły się osoby zawodowo uprawiające wrestling, które mogły odpowiednio pokierować obsadą w takich sytuacjach.

"Wikingów" znajdziecie na Netfliksie, a od września również na Polsat Seriale!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×