"Wikingowie". Netflix zamówił spin-off serialu! O czym będą "Wikingowie: Valhalla"?

Netflix zamówił spin-off "Wikingów"! Zapowiadany tytuł nowego serialu to "Vikings: Valhalla" ("Wikingowie: Valhalla"). O czym będzie? Kiedy możemy spodziewać się premiery? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Netflix zrobi spin-off "Wikingów"

Spin-off "Wikingów" jest już zamówiony! Netflix chce stworzyć serial, którego akcja będzie toczyć się 100 lat po wydarzeniach z ostatniego sezonu "Wikingów". Proponowany tytuł to "Wikingowie: Valhalla", a pieczę nad całością ma sprawować showrunner pierwowzoru - Michael Hirst.

Alexander Ludwig zapowiada epickie zakończenie! Będzie lepsze od “Gry o tron”?Zobacz więcej

"Wikingowie: Valhalla" mają się skupiać na Leifie Szczęśliwym, Freydis - córce Eryka Rudego, Haraldzie III Srogim i Wilhelmie I Zdobywcy. Jak zapowiada Netflix, serial będzie podsumowywał i jeszcze bardziej angażował w przygody najbardziej znanych Wikingów w historii. "Ci mężczyźni i kobiety wytyczą nowe ścieżki, walcząc o przetrwanie w ciągle zmieniającej się i ewoluującej Europie. To kolejny wybuchowy rozdział legendy Wikingów" - czytamy.

W sumie mają powstać 24 odcinki, a zdjęcia ponownie będą odbywać się w Irlandii. Nie podano jednak jeszcze nawet przybliżonej daty premiery spin-offu "Wikingów". Twórcy zapowiadają natomiast, że będzie on wszystkim tym, co widzowie pokochali oglądając 6 sezonów serialu.

Mocny polski akcent w finałowej serii! Tego się nie spodziewaliśmy!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tomek g (gość)

    Przewidział em to

    20.11.2019 23:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×