"Wikingowie" sezon 5B. Komu zaufa Lagertha? To koniec historii pierwszej żony Ragnara Lodbroka? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Polska premiera kolejnych odcinków 5. sezonu „Wikingów” odbędzie się kilkanaście godzin po emisji w USA. W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź, tym razem z Lagerthą w roli głównej. Komu zdecyduje się zaufać pierwsza żona Ragnara Lodbroka? Czy to już koniec jej historii?

Multimedia

Polska premiera „Wikingów” odbędzie się tylko w telewizji HISTORY w czwartek, 29 listopada o godz. 21:00!

Wygląda na to, że Lagertha (Katheryn Winnick) nie pozwoli Ivarowi (Alexowi Høghowi) tak łatwo o sobie zapomnieć. W najnowszej zapowiedzi nowych odcinków 5. sezonu "Wikingów" widzimy ją w towarzystwie jej najbliższych sojuszników - Bjorna (Alexander Ludwig), Ubbe (Jordan Patrick Smith), Torvi (Georgia Hirst) i Heahmunda (Jonathan Rhys Meyers). Bohaterowie dyskutują o kolejnym kroku Lagerthy.

Odmawiam przyjęcia, że ​​to koniec mojej historii - zostać złapanym, upokorzonym i zabitym przez Ivara. Nie, jestem warta więcej niż to - deklaruje Lagertha.

Raper Sarius promuje nowy sezon serialu HISTORY! Jaki wpływ na jego twórczość mają "Wikingowie"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bez armii walka z rządnym krwi Ivarem nie ma jednak sensu chyba, że z pomocą przybędzie Heahmund. Jak potoczą się losy Lagerthy w sezonie 5B "Wikingów"? Czy zobaczymy w nim koniec historii pierwszej żony Ragnara Lodbroka? Zobaczcie fragment nowych odcinków!

Zobacz galerię

Pierwsza połowa sezonu 5 tego jednego z najpopularniejszych seriali zagranicznych w Polsce zostawiła widzów w niepewności o los wielu bohaterów, a rodzinę Lodbroków skłóconą i podzieloną jak nigdy. Pojedynek z Lagerthą (Katheryn Winnick) strategicznie wygrywa Ivar bez kości (Alex Høgh Andersen), który zasiada na tronie w Kattegat i obiecuje zgładzić wszystkich swoich wrogów. Lagertha, mimo załamania i bolesnej straty, ma ciągle nadzieję, że odzyska swoje miejsce jako prawowitej królowej. Do Kattegat niespodziewanie powraca książe Rollo (Clive Standen), by wesprzeć Ivara. Jakie zamiary ma brat Ragnara? Bjorn (Alexander Ludwig) i Lagertha uciekają wraz biskupem Heahmundem (Jonathan Rhys Meyers) przed tyranicznymi i bezwzględnymi rządami Ivara do Anglii, by szukać tam niepewnych sojuszników w nierównej walce. W międzyczasie na Islandii Floki (Gustaf Skarsgård) walczy z żywiołami i dążeniem osadników do zemsty. I ciągle wierzy, że uda mu się stworzyć idylliczną wikińską kolonię na tej pięknej i opuszczonej wyspie.

Komentarze

Skomentuj
 • Domaneeek (gość)

  Kuzwa, prawie jak gra o tron xd

  04.12.2018 19:51
 • Ja (gość)

  29 to czwartek nie piątek

  28.11.2018 15:47
 • !@#$% (gość)

  Q... w robicie jestem q......

  28.11.2018 12:06
 • MJ (gość)

  Cholera ale się jaram! :D

  28.11.2018 09:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×