"Wikingowie: Walhalla" zwiastun. Nowy serial Netfliksa powtórzy sukces oryginalnych "Wikingów"? Emocji na pewno nie zabraknie!

Już wkrótce na Netfliksie pojawi się serial "Wikingowie: Walhalla". W mediach z dnia na dzień pojawiają się kolejne informacje na temat produkcji. Co już wiadomo? Sprawdźcie!

Multimedia

"Wikingowie: Walhalla" - zwiastun, data premiery, zdjęcia

Już niedługo na Netfliksie pojawi się serial "Wikingowie: Walhalla". Jego premiera została zaplanowana na 25 lutego 2022 roku! Akcja serialu „Wikingowie: Walhalla” toczy się ponad 1000 lat temu, na początku XI wieku, i opowiada o legendarnych przygodach najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Erikssona (Sam Corlett), jego ognistej i zawziętej siostry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) oraz ambitnego nordyckiego księcia Haralda Sigurdssona (Leo Suter).

Produkcje podobne do hitu Netfliksa. Pokochaliście serial Ricky'ego Gervaisa? Musicie je zobaczyć!Zobacz więcej

Gdy napięcie między wikingami i angielską rodziną królewską sięga krwawego zenitu, a sami wikingowie ścierają się między sobą z powodu sprzecznych wierzeń chrześcijańskich i pogańskich, ta trójka wyrusza w epicką podróż przez oceany i pola bitewne, od Kattegat do Anglii i dalej, aby walczyć o przetrwanie i chwałę.

Wszystko, co wiadomo o 4. sezonie! Na co musimy być gotowi?Zobacz więcej

Saga "Wikingowie: Walhalla", która rozpoczyna się ponad sto lat po zakończeniu wydarzeń opowiedzianych w oryginalnym serialu, to mieszanka prawdy historycznej i dramatu z mocną, wartką akcją. Producentami wykonawczymi serialu są: Jeb Stuart, Morgan O’Sullivan, Michael Hirst, Sheila Hockin, Steve Stark, James Flynn, John Weber, Sherry Marsh, Alan Gasmer i Paul Buccieri. Stuart jest też showrunnerem. W obsadzie znaleźli się Bradley Freegard, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Caroline Henderson, Laura Berlin i David Oakes.

Widzowie są rozczarowani najnowszym sezonem, chociaż statystyki wskazują na coś innego!Zobacz więcej

W sieci niedawno został udostępniony nowy zwiastun serialu. Znajdziecie go poniżej:

Co może być dosyć zaskakujące w przypadku produkcji, której akcja rozgrywa się w świecie znanym z niezwykle popularnego i uwielbianego wręcz serialu, jakim są "Wikingowie", potencjalni widzowie podchodzą bardzo entuzjastycznie do tego projektu, a sam zwiastun zrobił na nich jak najlepsze wrażenie.

Jestem pod wrażeniem i już nie mogę się doczekać.

Mam nadzieję że będzie tak dobry to serial jak "Wikingowie" 😁 i wspominania o Ragnarze i jego rodzinie

Liczę na świetne aktorstwo i dobrze napisane postacie. Liczę, że będzie kolejna postać historyczna, która tak zapadnie w pamięć, że będziemy ją kojarzyć z tego serialu tak jak Ragnar i jego rodzina.

Wygląda dobrze. Oby tylko postacie i ich relacje z innymi bohaterami były dobrze napisane.

Czekam z niecierpliwością.

Oczywiście nie wszyscy potencjalni widzowie reagują z tak ogromnym entuzjazmem. Niektórzy komentatorzy są bardziej nieufni względem tego, co planują twórcy.

Byle tego nie zwalili jak ostatniego sezonu

Hmmm, zobaczymy co z tego wyjdzie

Oby to nie było tak bez sensu jak fabuła "Wiedźmina"

Już za kilka tygodni przekonamy się, czy twórcom udało się sprostać oczekiwaniom widzów. W międzyczasie zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie najnowsze zdjęcia z planu serialu!

Zobacz galerię

Jak Wam się podoba nowy zwiastun serialu "Wikingowie: Walhalla"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×