"Wikingowie". Wyjątkowe zdjęcia z planu 4. sezonu! [ZDJĘCIA]

19 lutego, wojownicy z Północy powrócą w 4. odsłonie serialu, a my już teraz prezentujemy Wam wyjątkowe zdjęcia z planu!

Multimedia

Wikingowie wielokrotnie najeżdżali Polskę i już kilka milionów polskich widzów kanału HISTORY miało okazję przekonać się o sile wojowników z Północy. Ten jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji już 19 lutego powraca w nowej 4 serii.

"WIKINGOWIE". 4 SEZON W LUTYM NA HISTORY!

Akcja 4. sezonu serialu "Wikingowie" rozgrywa się w średniowieczu. Bohaterem tej kanadyjsko-irlandzkiej produkcji jest Ragnar Lothrok, legendarny bohater ery wikingów.
Do obsady w czwartym sezonie dołącza Peter Franzén (Gunman: Odkupienie) jako król Harold Pięknowłosy, który chce zostać Królem Norwegii i stanowi potencjalne zagrożenie dla Ragnara, Jasper Pääkkönen (Serce lwa) jako Halfdan Czarny, brutalny brat króla Harolda oraz Dianne Doan (Następcy) jako Yidu, nowy obiekt fascynacji Ragnara.

W galerii prezentujemy Wam nowe zdjęcia z planu 4. serii "Wikingów". Jak potoczą się losy głównych bohaterów serialu? Przekonamy się już niebawem!

CZYTAJ TAKŻE:

"WIKINGOWIE". KREW NIEMAL KAPIE Z EKRANU! ZOBACZ NAJBRUTALNIEJSZE SCENY [GALERIA]
"WIKINGOWIE". ZOBACZ ZWIASTUN 4. SEZONU [WIEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Bardzo zaciekawił mnie Twój post, przyjemnie się czyta. Dziękuję za cenne sugestie. zdjęcia artystyczne na wesele to także ciekawy temat nad którym warto się zastanowić. Chętnie pomogę go rozwikłać :) Pozdrawiam (gość)

    Bardzo zaciekawił mnie Twój post, przyjemnie się czyta. Dziękuję za cenne sugestie. zdjęcia artystyczne na wesele to także ciekawy temat nad którym warto się zastanowić. Chętnie pomogę go rozwikłać :) Pozdrawiam

    16.08.2016 23:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×