Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zakochani na wakacjach. Gdzie odpoczywają gwiazdy "Rodzinki.pl"? [ZDJĘCIA]

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski podzielili się zdjęciami z egzotycznych wczasów. Gdzie pojechali i co czeka ich bohaterów w 13. sezonie "Rodzinki.pl po wakacjach? Sprawdźcie!

Multimedia

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl". Choć ich bohaterowie od dawna nie są już w związku, młodzi aktorzy nie zamierzają się rozstawać. Tym razem wyjechali razem na wczasy do słonecznej Lizbony!

Magda i Tomek wciąż razem! Wezmą ślub w nowym sezonie? [WIDEO]Zobacz więcej

Zakochani chętnie dzielili się w mediach społecznościowych zdjęciami z wczasów. Nie zabrakło pięknych widoków, muzyki i dobrego jedzenia, a przede wszystkim miłości i odpoczynku, co doskonale widać w naszej galerii!

Oboje wczasowiczów zobaczymy już jesienią, w nowych odcinkach serialu "Rodzinki.pl". Czy i ich bohaterów czeka wspólny happy end? Póki co Kuba jest w związku z Paulą (Julia Wieniawa), ale Agatka zawsze pozostaje blisko Boskiego, więc kto wie...

Zobacz galerię

Wiktoria Gąsiewska w "Tańcu z gwiazdami"

Komentarze

Skomentuj
  • Doda (gość)

    Bo to cwoki są i tyle

    05.08.2018 16:17
  • Bloomberg (gość)

    J A nie rozumiem tego parcia na szkło...Chcą się całować, pieścić itd.OK! Mają do tego swięte prawo ale czy trzeba to od razu wrzucać na portale społecznościowe??? Niedługo wrzucą też filmik erotyczny z intymnych zbliżeń?

    03.08.2018 10:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×