Wiktoria Gąsiewska za kulisami programu "MiauCzat"! Tego nie da się "odzobaczyć'! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wiktoria Gąsiewska — gwiazda serialu "Rodzinka.pl" gościła ostatnio w programie "MiauCzat". Młoda aktorka w towarzystwie uroczych kociaków odpowiadała na pytania widzów i redakcji serwisu Telemagazyn.pl. Zobaczcie, co działo się za kulisami wywiadu z Wiktorią Gąsiewską! Słodyczy było co niemiara!

Multimedia

Gościem 6. odcinka programu "MiauCzat" była Wiktoria Gąsiewska. Aktorka w towarzystwie słodkich kociaków opowiadała o swoich planach i marzeniach zawodowych. Nie zabrakło też pytań o Adama Zdrójkowskiego, z którym tworzy udany i barwny związek w życiu prywatnym.

Gwiazda "Warsaw Shore" szokuje z kociakami! Ma konflikt z Dużą Anią i siostrami Godlewskimi? [WIDEO]Zobacz więcej

W programie "MiauCzat" z udziałem Wiktorii Gąsiewskiej było dużo głaskania i zabawy, nie zabrakło jednak trudnych pytań. Kociaki w obecności Wiktorii bawiły się doskonale. W przypływie szczęścia doszło jednak do pewnego incydentu na planie. Uwaga, tego nie da się "odzobaczyć'!

Jak wyglądały kulisami wywiadu z kociakami i Wiktorią Gąsiewską? Zobaczcie zdjęcia w galerii oraz wideo!

Zobacz galerię

"Miauczat" to nietypowe wywiady z gwiazdami, jakich w Polsce jeszcze nie było! W programie oprócz znanych osób, występuje gromada kociaków - tak uroczych, że nie można oderwać od nich wzroku. Gwiazdy w otoczeniu, w którym poziom słodkości został mocno przekroczony, odpowiadają na pytania od widzów i redakcji. Te nie zawsze będą dla nich przyjemne...

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×