"Wiktoria". Jenna Coleman powróci do roli królowej w 4. sezonie! Kiedy premiera nowych odcinków?

Jenna Coleman powróci do roli królowej w 4. sezonie serialu "Wiktoria"! Kiedy premiera nowych odcinków?

Multimedia

Jenna Coleman ponownie jako królowa Wiktoria

Brytyjski serial kostiumowy "Wiktoria" przedstawia młode lata jednej z najdłużej panującej władczyni europejskiej - brytyjskiej królowej Wiktorii. W serialu poznajemy jej młodość - od wstąpienia na tron w wieku 18 lat w roku 1837 do małżeństwa z bliskim krewnym, księciem Albertem Saksońskim (Tom Hughes).

Netflix to nie tylko Ameryka! "Dark", "The Crown" i inne hity ze Starego Kontynentu!Zobacz więcej

W rozmowie z "The Mirror" wcielająca się w Wiktorię aktorka Jenna Coleman potwierdziła, że powróci w 4. sezonie serialu. Obecnie trwają prace nad ustalaniem harmonogramów. Problemem jest to, że zbyt wiele wątków jest do poruszenia i zbyt dużo historii zostało do opowiedzenia. Twórcy "Wiktorii" muszą dobrze zaplanować pracę nad nowymi odcinkami, stąd wciąż nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się ich premiery.

Wiele osób zastanawia się, jak będzie wyglądać królowa w nowych odcinkach. 34-letnia Coleman stwierdziła, że teoretycznie mogłaby grać królową Wiktorię nawet do 60-tki, ale w praktyce to może się nie udać i w końcu będzie musiała oddać tę rolę komuś innemu. Jak się okazuje, spędzanie całych dni w uciążliwej charakteryzacji może okazać się niewykonalne. Przypomnijmy, że królowa Wiktoria zmarła w wieku 81 lat.

TOP10 seriali 2020 roku. Te produkcje są najlepiej oceniane przez widzów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×