"(W)inna" Ewa Farna: To mój pierwszy dojrzały album

"(W)inna" - nowa płyta Ewy Farnej właśnie trafiła do sprzedaży. Piosenkarka przyznaje, że nowy krążek jest jej pierwszym dojrzałym zestawem nagrań.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: EWIE FARNEJ GROZI OPERACJA GARDŁA EWA FARNA SKOŃCZYŁA 20 LAT! DZIĘKUJE FANOM ZA ŻYCZENIA...TELEDYSKIEM [WIDEO]

Najlepszym dowodem na to jest fakt, że wszystkie teksty napisała sama. Ewa Farna ma szczególny sentyment do utworu "Przepraszam".

  • Piosenka "Przepraszam" jest skierowana do Boga. Tu jest taki kontekst rodzinno-intymny. To jest mój intymny utwór. Ona nie jest singlem, nie promuje. To jest moje intymne "coś", z czego potrzebowałam się wypisać. Jest sporo utworów, np. "Ktoś z nami kręci" jest tematem trochę też politycznym. My wiemy tylko znikomy procent tego, jak naprawdę jest. Nie mówię o tabloidach, ale też normalne poważne gazety piszą jakieś rzeczy, a tak naprawdę w ogóle nie wiemy, co się dzieje w tym wielkim świecie. To mój pamiętnik tego co się działo w moim życiu i wokół mnie - powiedziała Farna w "Pytaniu na śniadanie".

CZYTAJ TAKŻE: EWA FARNA NAGRA CZTERY PŁYTY W MIESIĄC? EWA FARNA W MANUFAKTURZE [ZDJĘCIA + FILM]

Płyta miała pierwotnie nosić inny tytuł niż się ostatecznie stało.

  • Ja sobie wymyśliłam taki tytuł. Singiel nazywa się "Znak". Było oczywiste, że płyta będzie miała taki sam tytuł. Mówię - zrobię niespodziankę. Wymyśliłam jeszcze tutaj takie nawiasy. I tak naprawdę, po raz pierwszy kiedy słyszałam reakcję ludzi i mediów, to dopiero zrozumiałam, że to może kojarzyć się z czymś nieprzyjemnym. Na myśl mi nie przyszło, że to mogłoby się kojarzyć z jakąś moją klęską. Nie ma to z tym żadnego kontekstu - przekonywała Farna.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×