wiosenna ramówka 2021

"Równi sobie". Potrzebujący otrzymują pomoc w nowym programie TVN! Los ich nie oszczędzał!

Los nie podzielił szczęścia równo pomiędzy wszystkich ludzi. Kapryśnie jednym dał więcej, drugim mniej. Na szczęście są tacy, którzy, chcąc podziękować za jego szczodrość, postanawiają wyciągnąć pomocną dłoń do tych niemających powodów do uśmiechu. Bohaterowie nowego reality show nie posiadają nadprzyrodzonych mocy, a mimo to są superbohaterami, którzy zmieniają życie innych na lepsze. „Równi sobie” to program, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Pierwszy odcinek już dziś o godz. 21:30 w TVN!

01.03.2021Równi sobie

Wiosenna ramówka TVP 2021. "Kabaret. Super Show Dwójki" i "Wielkie rodziny" nowościami TVP. Co jeszcze pojawi się wiosną w ofercie stacji?

Wiosna 2021 w TVP - co nowego pojawi się w ofercie stacji? W tym sezonie Telewizja Polska postawiła na uwielbiane przez widzów popularne formaty jak "Dance Dance Dance" i "The Voice Kids". Nie zabraknie jednak nowości, zwłaszcza tych przygotowanych specjalnie na start nowego kanału TVP Kobieta. Poznaj szczegóły wiosennej ramówki TVP 2021.

25.02.2021Wiosenna ramówka 2021

"Ninja Warrior Polska 3". Karolina Gilon o nowych odcinkach: "Ten sezon jest pod hasłem kobiety". Poznajcie waleczne uczestniczki!

Trzeci sezon „Ninja Warrior Polska” to przede wszystkim niezwykle silne kobiety, które wielokrotnie zaskoczą widzów Polsatu brawurą i umiejętnościami. Zwinne i szybkie, a do tego piękne i diabelnie silne! Niejednokrotnie udowodnią, że sporty ekstremalne to nie tylko przygoda zarezerwowana dla mężczyzn. Co więcej – kilkoro z uczestniczek zakwalifikuje się po raz pierwszy w historii polskiej edycji show do półfinału… Ale nie uprzedzając faktów – poznajcie waleczne zawodniczki 3. edycji „Ninja Warrior Polska”.

25.02.2021Ninja Warrior Polska

Wiosenna ramówka Polsat 2021. Nowe seriale i sprawdzone formaty. Co telewizja Polsat zaproponuje swoim widzom wiosną? Sprawdźcie!

Wiosenna ramówka telewizji Polsat 2021 zaprezentowana! Podczas niedzielnego wieczoru z gwiazdami stacja zaprezentowała szczegóły swojej oferty programowej na najbliższe miesiące. Jaka będzie tegoroczna wiosna z Polsatem? Sprawdźcie szczegóły wiosennej ramówki Polsatu - nowe seriale i sprawdzone formaty wiosną 2021 w Polsacie!

21.02.2021Wiosenna ramówka 2021

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×