Wiosenna ramówka Polsat 2021. Anna-Maria Sieklucka i inne gwiazdy nowych seriali i programów Polsatu w spocie wizerunkowym! Zobaczcie!

Wielkimi krokami nadchodzi wiosenna ramówka 2021. Telewizja Polsat zbroiła się na ten czas i już za moment zaprezentuje widzom nowe seriale i programy rozrywkowe, a także nowe odsłony sprawdzonych hitów! Zobaczcie wizerunkowy spot stacji Polsat przygotowany specjalnie na wiosenną ramówkę 2021!

Multimedia

WIOSENNA RAMÓWKA 2021 - POLSAT

W spocie wizerunkowym Polsatu występuje plejada gwiazd: Katarzyna Dowbor, gospodyni odmieniającego życie programu „Nasz nowy dom”, Anna Wyszkoni, prowadząca wiosenną nowość „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” oraz Ewa Wachowicz, która szykuje dla widzów Polsatu pyszne potrawy w kulinarnym programie „Ewa gotuje”. Jest także niezawodne trio prowadzących „Ninja Warrior Polska”: Jerzy Mielewski, Łukasz „Juras” Jurkowski oraz Karolina Gilon, którą będzie można oglądać także w randkowym reality show „Love Island. Wyspa miłości”.

Mnóstwo emocji i uśmiechu zapewnią: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Marcin Korcz, czyli gwiazdy serialu „Przyjaciółki” oraz bohaterowie nowych produkcji: Marieta Żukowska, Katarzyna Kwiatkowska, Wojciech Mecwaldowski, Patryk Cebulski i Jakub Zdrójkowski jako „Kowalscy kontra Kowalscy”, Paulina Chruściel, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński i Krystian Wieczorek w produkcji „Komisarz Mama” oraz „Piękni i bezrobotni”: Robert Górski i Mikołaj Cieślak. A do tego „Pierwsza miłość”, którą reprezentują Ewa Gawryluk, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Edyta Herbuś, Michał Koterski oraz Karol Strasburger.

Małgorzata Rozenek-Majdan z faworkami i kwiecista Magdalena Boczarska. Kto pojawił się na ramówce TVN?Zobacz więcej

W spocie pojawiają się także jurorzy i bohaterowie 14. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, których występowi przyglądają się „Gliniarze”: Ewelina Ruckgaber, Laura Samojłowicz, Monika Miller, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz oraz Kabaret Skeczów Męczących, gospodarze rozrywkowego programu „Klinika Skeczów Męczących”.

Najważniejsze „Wydarzenia” w rzetelny sposób prezentować będą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, a na informacje sportowe zaprasza zespół dziennikarzy w składzie Paulina Chylewska, Karolina Szostak, Jerzy Mielewski i Bożydar Iwanow. W prezentacji wiosennej oferty nie mogło zabraknąć także takich postaci jak Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna. Muzyczne tło stanowi utwór „Why So Serious” popularnej wokalistki Alice Merton.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Polsat stawia tym razem dość mocno na produkcje (nowe seriale) o zabarwieniu komediowym (gość)

    Chyba jeden z fajniej zrobionych spotów wizerunkowych Polsatu. A w samej ramówce sporo nowości. To fajnie. Widząc w tym zwiastunie Paulinę Sykut i Krzysztofa Ibisza pomyślałam, że może będzie jakaś nowa seria odcinków specjalnych TZG. Byłoby super. I tam np. odcinek z najlepszymi tańcami standardowymi, a wśród nich niesamowite tango Julii Wieniawy i Stefano Terrazzino. A propos Julii to fajnie, że ostatnio Sfilmowani docenili ją w swoim materiale za dobór niesztampowych ról. Swego rodzaju nietaktem wydaje mi się natomiast pominięcie w tegorocznych Telekamerach programów Taniec z gwiazdami i Twoja twarz brzmi znajomo. Oba zasługują na wygraną, a przynajmniej na nominację. Dla TzG byłoby to docenienie w 15-lecie programu, a dla Ttbz w pewnym sensie wyrazy uznania dla św.p. Pawła Królikowskiego. Szkoda, że twórcy plebiscytu nie pomyśleli takimi kategoriami. Nie zmienia to jednak tego, że TZG i TTBZ pozostają najlepszymi programami rozrywkowymi.

    16.02.2021 13:40
  • PIOTR GRABOWSKI (gość)

    MALGORZATA KOZUCHOWSKA

    16.02.2021 12:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×