Wiosenna ramówka Polsat Cafe!

Agnieszka Popielewicz i Bogusław Wołoszański dostaną nowe programy, z ekranów zniknie "Mała czarna", a z nią Ola Kwaśniewska.

Multimedia

Spore zmiany w Polsat Cafe. Nowy program poprowadzi Agnieszka Popielewicz. Będzie to talk-show pod tytułem "Super rodzinka". Nagrywanie programu rozpocznie się 18 marca, zaś na ekranie obejrzymy show pod koniec tego miesiąca - poinformowały Wirtualnemedia.pl.

Z oferty stacji zniknie za to program "Mała czarna", prowadzony przez Katarzynę Montgomery, w którym swój kącik miała Ola Kwaśniewska. Program miał znikomą widownię, dlatego zrezygnowano z niego.

Nowy program dostanie w Polsat Play Bogusław Wołoszański. Zamiast "Skarbów III Rzeszy" pojawi się "Tajna historia XX wieku".

  • Sukces programu "Skarby III Rzeszy" przerósł nasze oczekiwania. Jest to najlepiej oglądany cykl historyczny w Polsce, dlatego niełatwo było podjąć decyzję o zakończeniu serii. Po zrealizowaniu 36 odcinków uznaliśmy jednak, że temat ukrytych przez nazistów skarbów został już należycie zbadany. Kiedy Bogusław Wołoszański zaproponował nowy cykl "Tajna historię XX wieku" od razu zdecydowaliśmy się na produkcję - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Radosław Sławiński, dyrektor Polsat Play.

"Tajna historia XX wieku" liczyć będzie 12 odcinków.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×