Wiosenna ramówka Polsatu 2020. Nina Terentiew żegna Pawła Królikowskiego wzruszającymi słowami. "Tęsknimy za tobą i będziemy tęsknić"

Podczas prezentacji wiosennej ramówki 2020 Polsatu, Nina Terentiew i pozostałe gwiazdy oddały hołd zmarłemu niedawno Pawłowi Królikowskiemu. Dyrektor programowa pożegnała aktora wzruszającymi słowami.

Multimedia

Pożegnanie Pawła Królikowskiego podczas wiosennej ramówki Polsatu

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego. Aktor od grudnia 2019 przebywał w szpitalu na oddziale neurologicznym. Informacja o jego śmierci wywołała falę wzruszających pożegnań i wspomnień wśród gwiazd. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo zdjęć aktora opatrzonych pięknymi słowami.

Antek Królikowski opublikował nekrolog informujący o pogrzebie ojca. Jest prośba do osób, które chcą pożegnać aktoraZobacz więcej

W środę, 4 marca odbyła się prezentacja wiosennej ramówki Polsatu. Nina Terentiew podczas swojego wystąpienia pożegnała Pawła Królikowskiego wzruszającymi słowami.

Rozglądam się po sali i brakuje mi mojego kędzierzawego przyjaciela, którego znałam 30 lat. Pawła już z nami nie ma, ale czuję, że jestem mu winna jedno słowo. Pawełku, byłeś człowiekiem, który nie miał wrogów. Paweł kochał ludzi. Był u nas w 12 edycjach "Twoja twarz brzmi znajomo" i nigdy nie powiedział nikomu nic, co by kogoś zabolało. Bo kochał ludzi.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna Pawła Królikowskiego wzruszającym wpisemZobacz więcej

Na koniec Nina Terentiew powiedziała:

Nie ma co gadać. Po prostu, Pawełku. Tęsknimy za tobą i będziemy tęsknić.

Przypomnijmy, że Paweł Królikowski przez 6 lat zasiadał w jury programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor zrezygnował z tej funkcji, po tym jak trafił do szpitala w grudniu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×