Wiosenna ramówka Polsatu! [ZDJĘCIA]

To będzie niezapomniana wiosna. Prawie każdego wieczora Polast zaproponuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Aż trzy nowe show: "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", "Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo".

Multimedia

Aż trzy nowe show o największej światowej renomie: długo wyczekiwany i ukochany przez widzów "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", niezwykle emocjonujący "Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia", oraz nowe muzyczne show z gwiazdami "Twoja twarz brzmi znajomo". Nie zabraknie także odkrywającego wciąż nowe gwiazdy na rynku muzycznym show "Tylko Muzyka. Must Be the Music" oraz hitu jesiennej ramówki "TOP CHEF". To jeszcze nie wszystko! Po przerwie, do gry wracają cztery przebojowe "Przyjaciółki". Po raz drugi zaprosimy, tym razem do zimowej, rozkochanej Białej Podlaskiej i udowodnimy, że "To nie koniec świata!" Popołudnia będziemy spędzać we Wrocławiu ("Pierwsza miłość"), a wieczorami tak, jak w ciągu ostatnich 15 lat odwiedzimy "Świat według Kiepskich".

Nowości

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"

Absolutny hit tej wiosny. Show, na który wszyscy czekali aż dwa lata. "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" teraz wraca do Polski w nowej odsłonie, z nowymi gwiazdami, które narodziły się w ciągu ostatnich dwóch lat. Dobór gwiazd i skład jury zaskoczy wszystkich. Będą widowiskowe popisy taneczne, ale i kontuzje. Zgubione w czasie treningu kilogramy ale i z pewnością skradzione serca. Tiule, koronki i cekiny oraz pot, otarcia i ogromna satysfakcja. Efekty zobaczymy w piątkowe wieczory w Polsacie!

Wiosną do rywalizacji na parkiecie przystąpi 12 par - gwiazdy i celebryci z pierwszych stron gazet i najlepsi tancerze.

CZYTAJ TAKŻE: POZNAJ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" [ZDJĘCIA] [KTO Z KIM ZATAŃCZY W "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" ZDJĘCIA"

Premierowy odcinek programu w piątek 7 marca o godz. 20:00

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Żywiołowa Tina Turner i skandalizująca Lady Gaga na jednej scenie z porywającą Marylą Rodowicz i Krzysztofem Krawczykiem. Niemożliwe? Możliwe w nowym mega popularnym na całej kuli ziemskiej show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ("Your Face Sounds Familiar"). Genialne wykonania światowych przebojów i niecodzienne metamorfozy gwiazd. Wszystko absolutnie perfekcyjne. Doskonała zabawa i szczytny cel.

CZYTAJ TAKŻE: "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" - KOGO ZOBACZYMY W NOWYM SHOW POLSATU? "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" - NOWE SHOW POLSATU

Premiera w sobotę, 8 marca o godz. 21:50

"Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia"

To nie jest program dla słabeuszy. Kulinarny kunszt, wyścig z czasem, gigantyczny stres i presja. Emocje na granicy histerii, walka z sobą w dążeniu do przygotowania perfekcyjnego dania. To i wiele innych wyzwań czeka za drzwiami najsłynniejszej restauracji na świecie "Hell’s Kitchen - Piekielna Kuchnia". Kto wytrzyma presję, jaką będzie wywierać na uczestnikach Wojciech Modest Amaro - polski Gordon Ramsay? Kogo pochwali, a kogo zmiażdży?

CZYTAJ TAKŻE: WOJCIECH MODEST AMARO POPROWADZI "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA" "HELL'S KITCHEN" WIOSNĄ W POLSACIE Premiera od kwietnia.

"Dzień, który zmienił moje życie"

"Dzień, który zmienił moje życie" to francuski format, który odniósł ogromny sukces. Historie opowiedziane w serialu są prawdziwe. W odpowiedzi na apel producentów widzowie przesłali opisy najbardziej zaskakujących, poruszających i szokujących wydarzeń, które odmieniły ich los. Takie historie mogą przytrafić się każdemu. W każdym odcinku przedstawiamy dwie historie.

Serial będziemy oglądać od 3. Marca, od poniedziałku do piątku, o godz. 14:45.

"Pielęgniarki"

"Pielęgniarki" to pełne emocji opowieści o ludziach, ich kondycji, problemach i dylematach - a nie o ich chorobach. Miejsce akcji: szpital jest tylko pewnym pretekstem do opowiedzenia frapującej historii o ludziach, podobnych do nas. Ten serial to opowieść o kobietach, pracujących jako pielęgniarki w jednym z miejskich szpitali. Dlaczego akurat ta grupa zawodowa? Zawód pielęgniarki to praca z ludźmi, ale także z ich emocjami. W każdym odcinku poznamy inną historię, ale stały pozostaje zespół sześciu pielęgniarek - głównych bohaterek tej opowieści.

CZYTAJ TAKŻE: RUSZYŁY ZDJĘCIA DO SERIALU "PIELĘGNIARKI" [GALERIA]

Serial będziemy oglądać od 31 marca, od poniedziałku do piątku, o godz. 12:00.

Kontynuacje:

"TOP CHEF"

"TOP CHEF" szturmem podbił polską widownię. W każdą środę widzowie oglądali zmagania profesjonalnych kucharzy. Emocjonowali się zaciętą rywalizacją, trzymali kciuki za swoich faworytów i żywiołowo komentowali kontrowersyjne niekiedy decyzje jury. Były niespodzianki, dramatyczne momenty i wspaniałe nagrody. W studiu gościły sławy nie tylko kulinarne - jednym słowem jesienny sezon "TOP CHEF" ustawił poprzeczkę wysoko! Jak będzie tym razem? Kto się zgłosił do programu? Czy odkryjemy talent na miarę kubańczyka zakochanego w Polce i w Polsce Martina Gimeneza Castro, finalisty poprzedniej edycji? Wszystkiego dowiemy się już w środę, 5. marca.

"TOP CHEF" to jeden z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie, w którym walczą nie amatorzy, ale osoby zawodowo związane z gotowaniem. Jak pokazała poprzednia edycja show, mogą wziąć w nim udział zarówno szefowie kuchni luksusowego hotelu, jak i małej regionalnej karczmy. Najważniejsza jest pasja gotowania i kreatywność. Uczestników oceniać będzie 4 osobowe jury z charyzmatycznym Wojciechem Modestem Amaro na czele, który gotowanie podniósł do rangi sztuki a jego restauracja została uhonorowana gwiazdką Michelin. Pierwszą i jak dotąd jedyną w Polsce. Pozostali członkowie jury to: Joseph Seeletso, znawca win, kucharz, który gotował dla koronowanych głów i gwiazd rocka. Jak widzowie show pamiętają, Joseph Seeletso dbał o różnorodność, zachęcał do eksperymentów po to, by w potrawach było jak mawiał "dużo seksu". Maciej Nowak - mistrz nie noża, ale pióra - krytyk kulinarny, felietonista, autor "Podróży kulinarnych Macieja Nowaka", z wykształcenia historyk sztuki i wreszcie jedyna kobieta w męskim gronie - zjawiskowa Ewa Wachowicz autorka cieszących się ogromną popularnością książek kulinarnych, producentka i prowadząca program "Ewa gotuje", który od lat gości na antenie Telewizji POLSAT.

CZYTAJ TAKŻE: JURORZY NA KONFERENCJI DRUGIEJ EDYCJI "TOP CHEF" [ZDJĘCIA]

Program prowadzi Grzegorz Łapanowski - kucharz, który doświadczenie zawodowe zdobywał w kilkunastu restauracjach i gotował z najlepszymi. Jest autorem edukacyjnego projektu "Szkoła na widelcu" promującego ideę zdrowego odżywiania w placówkach zbiorowego żywienia.

Premiera w środę, 5 marca o godz. 20:35.

"Tylko Muzyka. Must Be the Music"

  1. edycja "Tylko Muzyka. Must Be the Music" - show, które od kilku lat nie ma sobie równych. 63 odcinki obejrzało już ponad 205 mln widzów! Producenci programu podczas precastingów organizowanych w całej Polsce i poprzez internet przesłuchali ponad 21 tys. solistów i zespołów gotowych, by stać się gwiazdami muzyki. Przed jurorami w studio stanęło 1106 uczestników. Artyści, po występie w "Must Be the Music" wydali 25 płyt, z których 2 są dziś platynowe! Takiego sukcesu nie gwarantuje żadne muzyczne show w Polsce!

CZYTAJ TAKŻE: MAMY PIERWSZY ZWIASTUN "MUST BE THE MUSIC" Z PIOTREM ROGUCKIM [WIDEO] MAMY ZDJĘCIA Z PIERWSZEGO NAGRANIA "MUST BE THE MUSIC" [ZDJĘCIA]

Od marca po raz 7. z nową energią i w nowym składzie jury będziemy szukać talentu na miarę Eneja i LemONa. W tym sezonie do jury zaproszenie przyjął wokalista Comy - Piotr Rogucki, który bezkompromisowo podszedł do swojego zadania, wywołując spory zamęt wśród pozostałych jurorów. Piotr Rogucki jest nie tylko wokalistą, ale i aktorem. Jak mówi: "póki co udaje mi się łączyć rock i aktorstwo. Z jednego biorę siłę wyrazu, z drugiego dramatyzm". Czy tę siłę wyrazu i dramatyzm wykorzysta także w "Must Be the Music"? W 7. edycji będzie z nami wspaniała Kora, która w tej edycji razem z Piotrem Roguckim stworzy niepowtarzalny duet jurorski. Elżbieta Zapendowska wychwytywać będzie wszelkie wokalne fałsze, a Adam Sztaba profesjonalnie rozłoży na czynniki pierwsze najtrudniejsze muzyczne aranże. Nowością tej edycji będzie nagroda specjalna - 25 tysięcy złotych, dla największych fresków, którą otrzyma ten którego najzabawniejszy lub najdziwniejszy występ, najbardziej zadziwi lub rozbawi jurorów. Show niezmiennie poprowadzą Paulina Sykut i Maciej Rock.

Premiera w niedzielę, 2 marca o godz. 20:00

"Nasz nowy dom"

Idea programu jest prosta: w ciągu kilku dni ekipa remontowa przebuduje, lub wyremontuje mieszkania rodzin, które zgłosiły chęć wzięcia udziału w programie. Warunek jest jeden: pomagamy rodzinom, które znalazły się w tragicznej sytuacji mieszkaniowej nie ze swojej winy. Tym, których los okrutnie doświadcza a mimo to się nie poddają.

  1. sezon "Naszego nowego domu" to ekstremalne wyzwanie, bo i warunki pogodowe są zimą trudne. To jednak nie odstrasza ani ekipy remontowej, ani tym bardziej Katarzyny Dowbor. Już w pierwszym odcinku czeka na nią ogromne wyzwanie zarówno techniczne, jak i emocjonalne. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą postara się pomóc samotnej kobiecie z dwójką dzieci. Kobieta zajmuje połowę totalnie zrujnowanego domu w małej wsi. Mieszka tam tylko z jednym dzieckiem, ponieważ drugie, chore na mukowiscydozę i po przeszczepie płuc, nie może wrócić do zagrzybionego, zimnego pokoju, który dzieli z siostrą. Czy ekipie remontowej uda się w ciągu 5 dni tak odmienić dom, że będzie bezpiecznym schronieniem dla chorego dziecka i jego bliskich? Czy Katarzynie uda się połączyć rodzinę?

Premiera w niedzielę, 16 marca o godz. 17:45.

"Przyjaciółki"

Trzy miliony widzów i tysiące fanów na Facebooku czekało na ten moment przez wiele miesięcy i oto nadchodzą - cztery wspaniałe "Przyjaciółki". Udowodniły, że licealna przyjaźń jest w stanie przetrwać próbę czasu. Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska), Inga (Małgorzata Socha) i Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Ocierają sobie nawzajem łzy, przychodzą z pomocą, a gdy trzeba - nie szczędzą ostrych słów. Nic nie jest w stanie ich rozdzielić!

CZYTAJ TAKŻE: KONFERENCJA SERIALU "PRZYJACIÓŁKI" [ZDJĘCIA]

Poprzednia seria zakończyła się dramatycznie: ucieczka z kościoła, kolejna zdrada męża, zawiedzione uczucia i rozstanie. Patrycja jest załamana i zrezygnowana, Anka i Inga po raz kolejny zawiodły się na swoich partnerach. Wątpią by kiedykolwiek mogły zaufać mężczyźnie, ale los lubi płatać figle. Zatwardziała singielka Zuza jako jedyna jest w związku. Dla niej to nie lada wyzwanie. Tak bardzo przywykła do kierowania innymi, że nie łatwo jej teraz oddać ster w ręce kochanego mężczyzny. Wiele kłopotów przysporzy jej wrodzony perfekcjonizm. Bo czy można być perfekcyjną panią dyrektor, perfekcyjną partnerką, panią domu i przyjaciółką? Co na to wszystko Wojtek (Lesław Żurek)? Inga z pomocą eksmęża Andrzeja (Adam Krawczyk) przeprowadza się do nowego mieszkania. Nowe mieszkanie, to i nowi sąsiedzi, a niektórzy bardzo przystojni i interesujący. Co wyniknie z sąsiedzkich kontaktów Ingi i sąsiada Szymona (Filip Bobek)? Czy Inga uwolni się wreszcie od coraz bardziej stęsknionego Andrzeja? Jak na zainteresowanie Andrzeja Ingą zareaguje Dorota (Agnieszka Sienkiewicz)? Patrycja także nie będzie mogła narzekać na brak adoratorów. Będzie twardo obstawać przy postanowieniu, że nie może być z Michałem, bo nie jest w stanie dać mu dziecka, ale nie przestanie go kochać i tęsknić za nim. Gdy już wydawałoby się, że Patrycja pogrąży się w otchłani rozpaczy, na horyzoncie pojawi się Sebo (Modest Ruciński). Czy tajemniczy Sebo, stylista fryzur, bywalec salonów, pokazów mody i modnych klubów zawróci Patrycji w głowie? Przed nie lada wyzwanie stanie tym razem Anka. Gdy odkryje, że Paweł (Bartek Kasprzykowski) znów ją zdradza, postanawia rozwieść się z mężem i stanąć na własnych nogach. Nie będzie to łatwe. Anka ma przeciwko sobie wściekłego męża, arogancką córkę i… nałóg. Zapowiada się dramatycznie? Chwilami będzie dramatycznie, a chwilami bardzo zabawnie - jak to w życiu czterech kobiet.

Premierowy odcinek serialu w czwartek, 6 marca o godz. 21:00.

"To nie koniec świata!"

O tym, że Biała Podlaska "To nie koniec świata!" nie trzeba już przekonywać. Nie jeden mieszkaniec Warszawy porzuciłby codzienne korki i nieustający pośpiech na rzecz bezkresnych łąk i pachnących lasów, a modne restauracje zamienił na zaciszną kuchnię Haliny (Dorota Pomykała). Ale to tylko pozorna sielanka, bo w serialu aż wrze od emocji. I to jakich!

Będą więc zerwane zaręczyny, widmo przekładanego ślubu, tajemnice z przeszłości, podboje miłosne, zaciekłe rywalki i podstępni rywale, powrót męża marnotrawnego, a wszystko okraszone dawką humoru w wykonaniu znakomitych aktorów!

CZYTAJ TAKŻE: SERIAL "TO NIE KONIEC ŚWIATA 2" OD CZWARTKU 6 MARCA W POLSACIE!

Dramatyczny koniec pierwszej serii, czyli wypadek drogowy Anki (Karolina Gorczyca) będzie miał teraz konsekwencje. Dziewczyną zaopiekuje się Adam - młody, zdolny lekarz (Piotr Stramowski). Cała sytuacja byłaby może bardzo niewinna, gdyby nie fakt, że Anka nie powiedziała Pawłowi (Krystian Wieczorek) o swojej nowej przyjaźni. Gdy tylko Paweł się o tym dowie, dostrzeże w lekarzu rywala. Czy słusznie? Czy zazdrość umocni relacje Anki i Pawła, czy wręcz przeciwnie? Czy Anka zrewanżuje się Pawłowi tym samym, gdy w jego życiu pojawi się młodziutka, acz zjawiskowo piękna asystentka (w tej roli Klaudia Halejcio)? Sytuację skomplikuje dodatkowo pewna rezolutna dziennikarka (Katarzyna Zielińska), która bynajmniej nie będzie słodką panienką! Będzie się działo. Także w związku Uli i Darka (Magdalena Lamparska i Eryk Lubos). Przygotowania do ślubu zbliżają się ku końcowi, gdy na horyzoncie pojawi się… córka Darka (w tej roli Anna Karczmarczyk)! Co na to "Pszczółka"? Zazdrość nie ominie też burmistrza (Paweł Królikowski), bo jak ma zareagować mężczyzna, którego żona (Ewa Konstancja Bułhak) mówi do kolegi z pracy per "Kotku"? Po szaleństwach wieku średniego na łono rodziny powróci Stanisław - mąż marnotrawny (Marek Frąckowiak). Czy Halina mu wybaczy? Tego wszystkiego dowiemy się już wkrótce.

W serialu zobaczymy m.in. Artura Dziurmana, Adę Fijał, Aleksandra Mikołajczyka, Marka Kaliszuka i Mikołaja Roznerskiego.

Premierowy odcinek serialu w czwartek, 6 marca o godz. 22:00.

"Pierwsza miłość"

Wciąż najchętniej oglądanym serialem w paśmie popołudniowym w Telewizji POLSAT jest "Pierwsza miłość". Od 10 lat codzienne perypetie Marysi, jej rodziny i przyjaciół ogląda blisko 3 mln widzów.

Tej wiosny w życiu postaci pierwszoplanowych zajdą ogromne zmiany. Pojawią się nowi bohaterowie, a wraz z nimi nowe, dramatyczne sytuacje. Powrócą dawno nie widziani, by na nowo budować rodzinne szczęście. A jeszcze inni przejdą tak wielką metamorfozę, że zadziwią wszystkich - najbardziej swoich bliskich. Brzmi intrygująco?

Marysia (Aneta Zając) znów ma problemy w związku. Jej partner (Hubert Jarczak) zachowuje się agresywnie. Czy dziewczyna mimo to będzie kontynuować znajomość? Aneta (Maria Pakulnis) przeżyje groźny wypadek i uzależni się od leków przeciwbólowych. Kto jej przyjdzie z pomocą? Do Wrocławia wraca Artur (Łukasz Płoszajski). Wraca w towarzystwie córki i jej matki (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska). Beata (Katarzyna Ankudowicz) jest bardzo rozczarowana. To dopiero początek niespodzianek.

W serialu zobaczymy m.in. Pawła Okońskiego, Macieja Tomaszewskiego i Jana Jankowskiego.

Premierowe odcinki "Pierwszej miłości" będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

"Świat według Kiepskich"

W kwietniu minie 15 lat odkąd po raz pierwszy Telewizja POLSAT zaprosiła widzów do "Świata według Kiepskich". Serial już dawno zyskał miano kultowego, a postać Ferdka Kiepskiego wpisała się do kanonu popkultury. Liczne badania i plebiscyty dowodzą, że "Świat według Kiepskich" jest uważany za najlepszy i najzabawniejszy sitcom w Polsce.

W najnowszej serii zobaczymy również Bartosza Żukowskiego, Barbarę Mularczyk i Renatę Pałys. Pojawią się też gwiazdy: Małgorzata Kożuchowska w roli celebrytki, i Piotr Grabowski jako kulturalny mężczyzna.

Premierowe odcinki "Świata według Kiepskich" będzie można oglądać od 5 marca, w środy o godz. 20:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×