Wiosenna ramówka TV4! Co zobaczymy w Czwórce wiosną 2015? [WIDEO]

Wiosenna ramówka TV4. Nowe sezony najlepszych produkcji, popularne seriale, dokumenty i filmowe hity – już od marca w Czwórce.

Multimedia

Już od 2 marca w popołudniowym paśmie serialowym Czwórki – od poniedziałku do czwartku – widzowie będą mogli oglądać drugi sezon „Sekretów Sąsiadów” oraz „Policjantek i Policjantów”, których pierwsza seria gromadziła tej jesieni ponadmilionową widownię.

Wśród polskich produkcji w Czwórce nie zabraknie naturalnie cieszących się od lat niezmienną popularnością programów, takich jak świętujące tej wiosny 500 odcinków „Galileo” oraz najdłużej emitowany w Polsce policyjny serial dokumentalny, czyli „STOP Drogówka” - obecna na antenie Czwórki już od 15 lat! Nowy sezon „Galileo” rozpocznie się 28 lutego w stałym weekendowym paśmie o 19:00, a najnowsze odcinki „STOP Drogówki” będzie można oglądać od 3 marca we wtorki o godz. 20:00.

CZYTAJ TAKŻE: WIOSENNA RAMÓWKA 2015. TELEWIZYJNE PREMIERY W MARCU DRUGI SEZON SERIALU "POLICJANTKI I POLCJANCI" OD 2 MARCA W TV4

W marcu Czwórka zaprezentuje także różnorodne nowości zagraniczne. Będą wśród nich seriale fabularne, jak cieszące sie wielomilionową widownią na całym świecie – a debiutujące 3 marca w Polsce – „Dzikie serce” (emisja: poniedziałek – piątek o godz. 17:00 - ZOBACZ ZWIASTUN "DZIKIEGO SERCA") czy premiera czwartego sezonu znakomitego serialu BBC „Przygody Merlina”.

Widzowie Czwórki będą też mogli zobaczyć nowe sezony pasjonujących seriali dokumentalnych – czwartą serię „Ice Road Truckers: Drogi śmierci” (od 3 marca we wtorki o 21:00) i drugi sezon cyklu „Wszystko o psach” (od 7 marca w soboty o 13:00).

W bogatej ofercie filmowej stacji tylko w marcu znajdzie się kilkadziesiąt pozycji, a wśród nich „The Box. Pułapka”, „Daybreakers. Świt”, „Wyjazd integracyjny”, „Garfield ucieka z komiksu” czy „Park Jurajski”.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×