Wiosenna ramówka TVN 2014. "Lekarze" i "Project Runway" w niedziele, "Sama słodycz" w poniedziałki

Znane są już pierwsze szczegóły wiosennej ramówki TVN. Wiadomo na pewno, że w niedzielne wieczory stacja będzie emitować "Lekarzy" i "Project Runway".

Multimedia

Do tej pory serial "Lekarze" był emitowany w poniedziałki o godz. 21.30. Gdy jednak zwolniło się miejsce w ramówce po zakończaniu emisji show "MasterChef" i serialu "Przepis na życie", TVN zdecydował, że w niedzielne wieczory o 20 będzie pokazywał losy lekarzy z toruńskiego szpitala Copernicus, a o 21 reality show "Project Runway". Na razie do ramówki nie wraca "MasterChef". CZYTAJ TAKŻE: PIOTR ADAMCZYK I MATEUSZ DAMIĘCKI W NOWYM SERIALU TVN KONIEC "PRZEPISU NA ŻYCIE"

- "Lekarze" to jedna pozycja, która ma szanse powalczyć w tym trudnym paśmie z konkurencją - powiedziała w rozmowie z Wirtualnemedia.pl osoba z TVN.

Natomiast miejsce "Lekarzy" w poniedziałkowym wieczornym paśmie zajmie nowy serial TVN "Sama słodycz". Wirtualnemedia.pl zdradzają również, że "Bitwa o dom" nie zniknie z anteny i nadal będzie emitowana w środy o 21.30.

CZYTAJ TAKŻE: JOANNA PRZETAKIEWICZ ZDRADZA KULISY "PROJECT RUNWAY" RUSZYŁY ZDJĘCIA DO PROGRAMU "PROJECT RUNWAY" [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • czesiu (gość)

    lekarze,o project w nedziele to gwozdz do trumny a jzu obstawialem poniedzialek oba serilae tu tu prosze niespodzianka..

    05.02.2014 20:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×