Wiosenna ramówka TVN Style. Co zobaczymy wiosną 2015? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Stacja TVN Style zaprezentowała nową wiosenną ramówkę. Odświeżone czołówki programów, nowe cykle, nowe studia, więcej emocji - tak gwiazdy zapowiadają kolejny sezon swoich programów. Czym zaskoczą produkcje?

Multimedia

Już od 27 lutego w piątkowe wieczory o 22:30 zapraszamy na nowy medyczny cykl, „Sekrety lekarzy". Jego bohaterami są lekarze należący do światowej czołówki: ortopedzi, chirurdzy plastycy, ginekolodzy, specjaliści medycyny estetycznej. Program pokaże innowacyjne metody leczenia, które dopiero weszły na światowy rynek medyczny, a niektóre w Polsce były zastosowane po raz pierwszy.

Druga nowość to program obyczajowy „Niebezpieczne związki”. W każdym odcinku pojawia się inna para bohaterów – zdradzającego i zdradzanego oraz trójkę detektywów, którzy na zlecenie podejrzliwego partnera śledzą i szpiegują tego podejrzewanego o niewierność. Premiera pierwszego odcinka w sobotę, 28 lutego, godz.14:30.

CZYTAJ TAKŻE: "AFERA FRYZJERA" - NOWY PROGRAM TVN STYLE WIOSENNA RAMÓWKA 2015. TELEWIZYJNE PREMIERY W MARCU

Kolejna nowa propozycja to „Afera fryzjera”. W swoim programie znany warszawski fryzjer Maciej Wróblewski będzie ratował przed bankructwem właścicieli podupadających zakładów, będzie szkolił załogę i stawiał przed nią trudne zadania. „Aferę fryzjera” oglądać będzie można od 21 marca, godz. 14:45.

W kwietniu Agnieszka Szulim zabierze z kolei widzów TVN Style w daleką podróż. W dokumencie „Szalone Tokio” dziennikarka pokaże niezwykłe oblicze japońskiej stolicy i jej mieszkańców oraz niebanalne atrakcje miasta. Premiera 5 kwietnia, o godz. 21:30.

Nowością wiosennej ramówki będzie program „Sprzątaczki”, który obnaży niekompetencję sprzątaczek, ale pokaże również osoby wykonujące ten niełatwy zawód uczciwie, rzetelnie i z oddaniem. „Sprzątaczki” zagoszczą na antenie od niedzieli, 15 marca, godz. 10:30.

W TVN Style nie zabraknie też znanych już z naszej anteny programów. Dorota Szelągowska w programie „Dorota Was urządzi” znów będzie odmieniać mieszkania Polaków, a Maja Sablewska pomoże kobietom, które źle czują się w swoim ciele w „Sablewskiej sposób na modę”.

Agnieszka Szulim zaprosi do odmienionego „Stylowego magazynu”, w którym oprócz nowego wnętrza, pojawi się też nowy cykl felietonów Doroty Szelągowskiej i Delfiny Dellert. Nowe studio oraz nowi goście pojawią się także u Magdy Mołek w programie „W roli głównej”.

Z nowymi odcinkami powrócą: „Miasta kobiet”, „Klinika urody”, „Magiel towarzyski”, „Pani gadżet”, „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, „O tym się mówi" i kolejnej odsłony serii „66...” - tym razem o tytule „66 NAJ…”.

Nowe wnętrza, cykle i czołówki. Jak zmienią się w TVN Style programy na wiosnę?

"Sekrety lekarzy" nową propozycją TVN Style. Czym zaskoczy program?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×