Wiosenna ramówka TVN Style! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W wiosennej ramówce TVN Style znajdą się zarówno nowości jak i kontynuacje znanych i lubianych programów.

Multimedia

1 marca, o godz. 20.55 zadebiutuje nowa seria "W obcym ciele" ==== . To serial jakiego w telewizji jeszcze nie było. Jego bohaterami są kobiety i mężczyźni uwięzieni we własnym ciele, którzy ujawnili przed kamerą skrywane dotąd sekrety podwójnego życia.

Kolejną nowością na antenie będzie serial [b]"Matki za kratkami"[/b], premiera 12 kwietnia, o godz. 20.55. Bohaterkami programu są głównie morderczynie, zarówno te działające z premedytacją, bezwzględne, zdemoralizowane, jak i te, które do popełnienia zbrodni doprowadził szereg nieszczęśliwych zdarzeń i sytuacji.

W nowym sezonie pojawi się także dokument "Poza szlakiem: Kuźniar w Rio" ==== , w którym znany dziennikarz TVN24 Jarosław Kuźniar przedstawi prawdziwe oblicze jednego z najbardziej niebezpiecznych, a jednocześnie najlepiej rozwijających się miejsc na świecie - Rio de Janeiro. Premiera 20 kwietnia, godz. 16.50.

"Słodka rywalizacja"

to nowy program TVN Style, w którym para bohaterów pod bacznym okiem scenarzystki serialu "Przepis na życie" Agnieszki Pilaszewskiej będą piec ciasta, które w każdym z odcinków oceniać będzie gość - znana gwiazda. Premiera 22 marca, godz.12.35.

W TVN Style nie zabraknie także nowych odcinków popularnych programów: "Sekrety chirurgii", "Wiem, co jem", "Sablewskiej sposób na modę", "Pani gadżet", "Smakuj świat z Pascalem", "Szczypta smaku". W nowej odsłonie pojawi się "Klinika urody" - program będzie dłuższy, pojawi się w nim jeszcze więcej porad i nowa prowadząca: Paulina Krupińska. Z kolejnymi sezonami powrócą znane i lubiane formaty: "Najsztub słucha", "Miasto kobiet", "Stylowy magazyn", "W roli głównej", "Magiel towarzyski", "O tym się mówi".

Wiosna w TVN Style to także liczne programy zagraniczne oraz dokumenty. Na widzów czekają nowe serie, m.in.: "Obsesyjne matki", "Toksyczne biuro", "Szkoła pod obserwacją" - "Uliczny szpital". Wśród dokumentów są m.in.: "Ofiary seks gangów", "Odzyskać wzrok", "Cherry i sekrety wyprzedaży", "Chcę zmienić swoje ciało", "Boję się swojego syna".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×