Wiosenna ramówka TVN7. Co obejrzymy wiosną 2015 w Siódemce?

Wiosną w TVN 7 zobaczymy nowe seriale i telenowelę, premierowy show z celebrytami, a także mnóstwo filmów. Sprawdź wiosenną ramówkę Siódemki!

Multimedia

TVN 7 nie stroni od nowości. Wiosną na antenie stacji zobaczymy amerykański serial kryminalny "Tajemnice Laury". Główną bohaterką jest Laura Diamond (Debra Messing), matka sześcioletnich bliźniaków, która jest jednocześnie zdolną i ambitną panią detektyw z nowojorskiej policji. Premiera serialu w niedzielę, 1 marca o godz. 22:10.

Kolejna nowość to sześcioodcinkowa brytyjska produkcja "Czarne lustro". Serial utrzymany jest w konwencji thillera i prezentuje historie społeczno-obyczajowe osadzone w różnej perspektywie czasowej. Poruszony będzie m.in. problem przekraczania barier obyczajowych w imię sztuki, zgubnego wpływu nowych technologii na życie osobiste czy podporządkowania życia regułom telewizji i portali społecznościowych. Premiera w środę, 4 marca o godz. 22:50.

CZYTAJ TAKŻE: WIOSENNA RAMÓWKA 2015. TELEWIZYJNE PREMIERY W MARCU "KOBIETA ZE STALI" - NOWA TELENOWELA NA TVN7 OD 2 MARCA [ZDJĘCIA]

Wiosną w TVN 7 zobaczymy także meksykańską telenowelę "Kobieta ze stali" z gwiazdami gatunku w obsadzie - Gabrielą Spanic i Fernando Colungą. To historia pięknej, bogatej i spełnionej zawodowo Valentiny, która ma wkrótce wziąć ślub. Nie podejrzewa jednak, że przyszły mąż uknuł spisek, by przejąć jej fortunę. Serial będzie można oglądać od 2 marca od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.

2 marca zobaczymy także show "Gwiazdy wierzą w duchy", w którym celebryci przyznają się do spotkań z duszami zmarłych. W programie pojawią się m.in. Marylin Manson, Daryl Hannah czy Kelly Clarkson. Produkcję oglądać będzie można w dni powszednie o godz. 18:00.

W kwietniu powróci pasmo "Dokument w TVN 7", w którym nadawane są kontrowersyjne i głośne filmy dokumentalne. Zobaczymy w nim takie produkcje jak "Chwała dziwkom", "W obcej skórze" i "Za grzechy ojca". Pod koniec kwietnia Siódemka zacznie zaś emisję drugiego sezonu amerykańskiego serialu "Czarna lista" , którego bohaterem jest Raymond "Red" Reddington, najbardziej poszukiwany przestępca na świecie. Cześć odcinków drugiej serii zrealizowano w Warszawie.

Wśród filmów, które będzie można oglądać wiosną w TVN 7 są m.in. "Starcie tytanów", "Medium", "Happy Feet: Tupot małych stop", "Wielki Mike" i "Zodiak".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×