Wiosenna ramówka TVP 2019. Gwiazdy "Sanatorium miłości" i "Dance, dance, dance" oraz śpiewająca Ola Szwed na konferencji TVP!

Gwiazdy "Sanatorium miłości" i "Dance, dance, dance" zdominowały konferencję prezentującą wiosenną ramówkę TVP 2019. Na scenie wystąpiły Cleo i Ola Szwed. Kto jeszcze się pojawił? Co obejrzymy wiosną w w TVP?

Multimedia

Wiosna w TVP to nie tylko kontynuacje hitowych seriali i programów, ale przede wszystkim nowe produkcje, jak "Dance, Dance, Dance", serial "Stulecie Winnych"o raz nowy program rozrywkowy "To był rok". Wiosną w TVP zobaczymy też kolejne odcinki zimowych nowości – bijące rekordy popularności "Sanatorium miłości" oraz nowy medyczny serial "Echo serca" z Kamillą Baar-Kochańską, Antonim Pawlickim i Przemysławem Sadowskim w rolach głównych.

Anna Mucha i Antek Królikowski w nowym show TVP! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Nie zabraknie także kontynuacji uwielbianych przez widzów seriali: "M jak Miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe", "Na sygnale", "Rodzinka.pl", "Za marzenia", "Ojciec Mateusz", "O mnie się nie martw", czy kultowych programów rozrywkowych: "La La Poland", "Familiada", "Jaka to melodia?", "The Wall. Wygraj marzenia" - z nowym prowadzącym - Maciejem Kurzajewskim, "Jeden z dziesięciu" oraz "Koło Fortuny".

- Obaliliśmy paradygmat telewizji, że zima może być jedynie powtórkowa. Mamy widza, który czeka na premiery. Dlatego tak jak w zeszłym roku pokazaliśmy premierowo "Koronę królów" i "The Voice Kids". Dołożyliśmy premierową "Blondynkę", "Komisarza Alexa", świetnie przyjęte "Echo serca" i nasz wielki hit "Sanatorium miłości". Bardzo dziękuję za fantastyczną zimową ramówkę, która potwierdziła, że Telewizja Polska jest numerem jeden na rynku w Polsce - mówił w czasie konferencji prezes TVP, Jacek Kurski.

Sławomir stracił pracę? Nowy program TVP zastąpi jego show! Zobacz więcej

Na prezentacji wiosennej oferty programowej TVP pojawiły się niemal wszyscy bohaterowie "Sanatorium miłości", uczestnicy i jurorzy "Dance, dance, dance", a także aktorzy z seriali "Stulecie winnych", "M jak miłość", "Barwy szczęścia" czy "Za marzenia". Na scenie wystąpiła Ola Szwed, która zaśpiewała "I will always love you" oraz Cleo ze swoim hitem "Łowcy gwiazd". Zobacz, jak zaprezentowały się gwiazdy TVP na konferencji ramówkowej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • relacja z tej konferencji ramówkowej ma być podobno w tv w sobotę (gość)

  Od pewnego czasu jedynym serialem, który oglądam, spośród tych emitowanych częściej niż raz w tygodniu, jest Leśniczówka. Co prawda wątek serialowego Krzysztofa, jego roszczeniowe nastawienie, niezdecydowanie i chwilami użalanie się nad sobą, momentami naprawdę męczą. Z drugiej strony jest jednak wątek Maryny, który umiejętnie przytrzymuje widza przed ekranem. Im będzie tego wątku i tej postaci więcej, tym lepiej. W ogóle uważam, że świetnie byłoby gdyby kiedyś Iwona Cichosz dostała rolę w jakimś serialu medycznym. Choćby Na dobre i na złe. Byłby to ciekawy wątek, ale i dobry pretekst do poruszenia w serialu interesującej i ważnej problematyki.

  15.02.2019 12:33
 • Papa Smerf (gość)

  Czyli kontynuacja seriali dla idiotów i szmirowatych reality show.

  15.02.2019 12:06
 • A (gość)

  A P KURSKI GDZIE TURECKI SERIAL " ASI " - CHCEMY OGLĄDAĆ " ASI" !!!!!

  15.02.2019 08:31
 • A (gość)

  A P KURSKI GDZIE TURECKI SERIAL " ASI " - CHCEMY OGLĄDAĆ " ASI" !!!!!

  15.02.2019 08:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×