"Wkręceni w randkę" odcinek 2. Uśmiechnięta Kasia i trzech napakowanych facetów! Czy znów zaiskrzyło między uczestnikami?

W 2. odcinku programu "Wkręceni w randkę" główną bohaterką była uśmiechnięta Kasia, kelnerka z naleśnikarni! Czy udało jej się znaleźć wymarzonego mężczyznę? Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Wkręceni w randkę" odcinek 2. - co się wydarzyło?

Anna Lucińska i Aleksander z programu "Wkręceni w randkę" oferują uczestnikom programu pewną "pomoc" w znalezieniu drugiej połówki! Kto tym razem został wkręcony przez przyjaciół?

Bohaterką 2. odcinka programu "Wkręceni w randkę" była Kasia, kelnerka w naleśnikarni, która szuka rycerza na białym koniu. Jest piękna, szalona i pewna siebie. Jej zdaniem najważniejsze jest wnętrze mężczyzny, a nie jego wygląd. - Ważne, żeby wygrała miłość - powiedział na początek przyjaciel i szef dziewczyny.

Produkcja kanapek i rozbijanie jajek na głowie! Kto dziś odpadł z programu?Zobacz więcej

Przyjaciele, razem Anną Lucińską, wybrali dla Kasi trzech kandydatów na partnera. Pierwszym z nich był 25-letni Kamil, którego największą pasją jest piłka nożna. Zaaranżowana randka odbyła się w trakcie pokazu iluzjonisty. Kamil i Kasia "przypadkiem" znaleźli się razem na scenie. Później, w ramach sztuczki, zostali zamknięci w bardzo małym pomieszczeniu. - Nie żeby coś, ale może się z stąd uwolnimy - powiedział odważnie chłopak. Gdy para wyszła z pudła, czekał na nich suto zastawiony stolik. Na koniec czekała na nich "teleportacja". Kamil chciał umówić się z Kasią na kolejne spotkanie.

Drugim kandydatem był 21-letni Radek, trener personalny. Z Kasią spotkał się on na lekcji gotowania z Dariuszem Kuźniakiem, znanym m.in. z programu "Najgorszy kucharz". Radek był nieco zdenerwowany, lecz próbował oczarować dziewczynę dowcipem i urokiem osobistym. Jakiś czas później przeszedł do opisu właściwości goździków. - Świetnie się po tym całuje - stwierdzi. Radek też dał Kasi szansę na jeszcze jedną randkę.

Kurdej-Szatan, Frykowska i Mandaryna w ubraniach z pilotów do telewizorów i okapów kuchennych!Zobacz więcej

Ostatnim mężczyzną, którego Kasia poznała w programie "Wkręceni w randkę" był Igor, doradca finansowy i inżynier. Ich randka odbyła się na spreparowanym przez produkcję wernisażu dzieł sztuki Patricii Kazadi. Igor był "przypadkowo" spotkanym "kolegą" szefa Kasi i zapoznał ich ze sobą. Rozmowa szybko zeszła na... tematy religijne, ale w pewnym momencie przerwała ją Ida Nowakowska, która była dla Kasi bardziej interesująca niż... Igor. Później rozległ się alarm, ponieważ ktoś "skradł" dzieło sztuki. Kasia i Igor zostali przesłuchani przez ochronę. Na koniec "drogocenna waza" została stłuczona. Igor również wyraził chęć na kolejną randkę z Kasią.

W końcu nadszedł czas wyboru. Kasia zdecydowała się na kolejną randkę z Kamilem i to właśnie z nim pojedzie na luksusową wycieczkę do Egiptu.

Zobacz galerię

"Wkręceni w randkę" w czwartki, o godz. 21:55 w TVP2!

Komentarze

Skomentuj
  • Marta (gość)

    Super odcinek! przez godzinę śmiech po pachy! Gratulacje dla Pan w złotym! wymiata!!!!!

    28.09.2019 02:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×