"Władca Pierścieni" Amazona. Gandalf będzie kobietą? Zaskakujący postulat jednej z aktorek!

Robyn Malcolm postuluje, aby w serialu "Władca Pierścieni" Amazona w rolę Gandalfa wcieliła się kobieta. Pomysł nowozelandzkiej aktorki podniósł już ciśnienie konserwatywnym fanom serii, którzy nie wyobrażają sobie, aby czarodziej był kobietą.

Multimedia

Gandalf to jeden z najsłynniejszych bohaterów światowej popkultury, potężny czarodziej znany z mitologii J.R.R. Tolkiena oraz filmów Petera Jacksona. Z postacią tą widzowie od lat utożsamiają Iana McKellena. Brytyjski aktor już jakiś czas temu wyrażał chęć ponownego wcielenia się w postać brodatego czarodzieja. Okazją do tego miał być serial Amazona "Władca Pierścieni", ale McKellenowi nie zaproponowano jednak roli.

Nie zgodziłem się, ponieważ mi nie zaproponowano roli. Sugerujecie, że ktoś inny mógłby zagrać Gandalfa? Gandalf ma 700 lat, więc nie jestem za stary — tłumaczył w jednym z wywiadów aktor.

Wiemy, gdzie Amazon nakręci swój serial! Zobacz więcej

Gandalf w serialu Amazona będzie kobietą?

Ostatnio głośno zrobiło się o wypowiedzi Robyn Malcolm, która wystąpiła w epizodycznej roli w filmie "Władca Pierścieni: Dwie wieże". Nowozelandzka aktorka przyznała, że nadszedł już czas, aby perspektywa została odwrócona, a serial Amazona skoncentrował się bardziej na kobietach niż mężczyznach. Malcolm zaproponowała tym samym, aby w postać Gandalfa wcieliła się kobieta. Idealnymi kandydatkami to tej roli są dla niej m.in. Maggie Smith, Judi Dench, Rena Owen lub Rachel House.

Robyn Malcolm ma świadomość, że jej postulat podniesie ciśnienie konserwatywnym fanom serii, którzy nie wyobrażają sobie, aby słynny czarodziej był kobietą. Aktorka utrzymuje jednak, że skoro w postać Hamleta wcieliło się już kilka aktorek, to dlaczego by nie powierzyć teraz roli Gandalfa płci pięknej.

Co sądzicie o pomyśle Robyn Malcolm? Wyobrażacie sobie, aby w serialu "Władca Pierścieni" Amazona w rolę Gandalfa wcieliła się kobieta?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gr (gość)

    Niech sie delikatnie mowiac ta kobieta buja!!!

    02.10.2019 12:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×