"Władca Pierścieni". Joseph Mawle, czyli Benjen Stark z "Gry o tron" w serialu Amazona! Kogo zagra?

Joseph Mawle, czyli Benjen Stark z "Gry o tron" zagra jedną z głównych ról w serialu Amazona pt. "Władca Pierścieni". Na razie nie ujawniono żadnych szczegółów na temat jego bohatera, ale nieoficjalnie mówi się, że uważa się, że Joseph Mawle wcieli się w jeden z czarnych charakterów. Kto to będzie?

Multimedia

Serwis Deadline poinformował, że do obsady serialowego "Władcy Pierścieni" Amazona dołączył Joseph Mawle, czyli Benjen Stark z "Gry o tron". Z nieoficjalnych informacji wynika, że brytyjski aktor ma wcielić się w głównego antagonistę serialu - Orena, którego na próżno szukać jednak w książkach Tolkiena. Oprócz Josepha Mawle'a w serialu "Władca Pierścieni" wystąpią również: Will Poulter i Markella Kavenagh.

Serialowy Gandalf będzie kobietą? Amazon planuje rewolucję?Zobacz więcej

Serial „Władca Pierścieni” podobnie, jak słynne filmy nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, będzie kręcony w Nowej Zelandii. Produkcja 1. sezonu ma rozpocząć się już w najbliższych miesiącach w Auckland. Pierwszy sezon serialowego "Władcy Pierścieni" będzie rozgrywać się w czasach Drugiej Ery Śródziemia. Jak ujawnił jakiś czas temu jeden z konsultantów produkcji - Tom Shippey może on liczyć nawet 20 odcinków.

Reżyserem pierwszych dwóch został już specjalista od kina gatunkowego - Juan Antonio Bayona. Jak spekuluje The Hollywood Reporter produkcja zaplanowana została wstępnie na 5. sezonów. 1. sezon w bibliotece Amazona pojawi się nie wcześniej niż w 2021 roku.

Czytaj więcej o serialu "Władca Pierścieni" tutaj!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×