"Władca Pierścieni" - kiedy premiera serialu? Szefowa Amazona podała przybliżoną datę! Pozycja "Gry o tron" zagrożona?

W mediach pojawiają się kolejne informacje dotyczące serialowej adaptacji słynnego cyklu powieści fantasy J.R.R. Tolkiena od Amazona. Szefowa Amazon Studios - Jennifer Salke podała właśnie przybliżoną datę premiery 1. sezonu. Zdradziła też, czego możemy spodziewać się po serialowej wersji "Władcy Pierścieni"!

Multimedia

"Władca Pierścieni" doczeka się serialowej wersji. Pod koniec 2017 roku informowaliśmy, że Amazon wydał niebagatelną kwotę prawie 250 mln dolarów na zakup praw do ekranizacji słynnego cyklu powieści fantasy J.R.R. Tolkiena. Pierwszy sezon telewizyjnej wersji "Władcy Pierścieni" ma być skupiony na losach młodego Aragorna. Szefowa Amazon Studios - Jennifer Salke chętnie opowiada o nadchodzącej produkcji. Ostatnio przyznała, że w serialu zobaczymy ulubionych bohaterów.

Serial okaże się klapą? Amazon porywa się z motyką na słońce [KOMENTARZ]Zobacz więcej

Salke zdradziła także, że obecnie trwają rozmowy z Peterem Jacksonem - reżyserem odpowiedzialnym za filmowe wersje "Władcy Pierścieni". Twórca, jakiś czas temu zaprzeczył plotkom, że będzie zaangażowany w serial „Władca Pierścieni”.

Rozmawiamy z Peterem Jacksonem o tym, jak bardzo chciałby być zaangażowany w projekt. Wiem, że były jakieś dyskusje, bo Jackson coś powiedział, ale najnowsze informacje są takie, że z nim rozmawiamy o jego chęci pracy przy serialu - powiedziała Salke.

Szefowa Amazon Studios podała również przybliżoną datę premiery 1. sezonu "Władcy Pierścieni". W rozmowie z The Hollywood Reporter ujawniła, że serial będzie w produkcji przez co najmniej dwa lata. Na antenę trafi nie wcześniej niż w 2021 roku. -Są jednak osoby, które życzyłyby sobie, że będzie to rok 2020 - dodała Salke.

Spin-off serialu HBO zamówiony – co o nim wiemy? [TWÓRCY, FABUŁA, BOHATEROWIE, TEORIE] Zobacz więcej

Czy serial "Władca Pierścieni" zagrozi pozycji "Gry o tron"? Przypominamy, że premiera 8-go i ostatniego już sezonu hitowego serialu HBO odbędzie się w 2019 roku. Stacja przygotowuje jednak spin-off serialu, którego akcja będzie rozgrywać się w Erze Herosów. Premiera nowego serialu osadzonego w świecie Westeros odbędzie się nie wcześniej niż w 2020 roku. W produkcji jest również serialowy "Wiedźmin" od Netflixa. W jednym z wpisów na Twitterze showrunnerka serialu sugerowała, że premiera 1. sezonu odbędzie się w 2020 roku.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×