"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Zwiastun serialu w ogniu krytyki. Fani bombardują sekcję komentarzy cytatem z Tolkiena

Zwiastun serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" wywołał ogromne poruszenie na forach internetowych. Nie wszyscy są zachwyceni tym, co zobaczyli. Oto komentarze, jakie pojawiły się pod zwiastun serialowego "Władcy Pierścieni".

Multimedia

"Władca Pierścieni" - zwiastun wywołał burzę w sieci

Serial fantasy produkowany przez Amazon Studios na podstawie prozy J.R.R. Tolkiena ma zadebiutować już we wrześniu 2022 roku. Jego akcja będzie rozgrywać w Drugiej Erze Śródziemia, czyli na kilka tysięcy lat przed wydarzeniami, które oglądaliśmy w "Hobbicie" i filmowej adaptacji "Władcy Pierścieni". Światem w tym czasie niepodzielnie rządził Sauron. Wtedy również powstały słynne Pierścienie Władzy.

Serial Amazona będzie się znacznie różnił od filmowej trylogii! Fani będą rozczarowani?Zobacz więcej

Oczekiwania wobec tej produkcji są ogromne - wielu liczy na to, że serialowa wersja "Władcy Pierścieni" przebije kultową "Grę o tron".

Podczas Super Bowl 2022 zaprezentowano zwiastun serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Teaser wywołał ogromne poruszenie wśród widzów i spotkał się z dość dużo falą krytyki.

Zło nie jest w stanie stworzyć niczego nowego, może jedynie zniekształcać i niszczyć to, co zostało wymyślone lub stworzone przez siły dobra - to cytat z Tolkiena, który przewija się w komentarzach internautów.

Nie wszystkim spodobała się zapowiedź "najdroższego serialu w historii telewizji". Padają zarzuty m.in. o brak owłosienia na twarzach krasnoludzic czy ciemnoskórego elfa, którego zagra Ismael Cruz Cordova.

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Czekacie na premierę serialu "Władca Pierścieni"?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×