władca pierścieni: pierścienie władzy

„Outlander". Sam Heughan marzy o roli w serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Chce zostać elfem albo krasnoludem!

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" jest najdroższym serialem w historii. Produkcja kosztowała 465 mln dolarów, w tym 250 milionów dolarów za prawa autorskie. Mimo, że nie osiąga tak wielkiej widowni, jakiej się spodziewali twórcy, są aktorzy, którzy marzą, aby zagrać w głośnym tytule. Wśród nich jest gwiazda serialu Netfliksa, Sam Heughan.

21.11.2022Outlander

"Władca Pierścieni" mógł wyglądać zupełnie inaczej! Wyobrażacie sobie "Pierścienie władzy" w stylu Marvela? Amazon wygrał z Netflix i HBO!

"Władca pierścieni: Pierścienie władzy" doczeka się drugiego sezonu, to pewne. 4 października w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się zdjęcia. Pierwszy sezon serialu nakręcono częściowo w Nowej Zelandii. Nie wszyscy wiedzieli, że o prawa do realizacji "Władcy pierścieni: Pierścienie władzy” rywalizowały też platformy: Netflix i HBO.

07.10.2022Władca Pierścieni: Pierścienie władzy

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" już niebawem na Amazon Prime Video. Wnuk słynnego pisarza miał duży wpływ na kształt produkcji

Już niebawem na Amazon Prime Video będzie można obejrzeć serial "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Produkcja została zrealizowana z ogromnym rozmachem i według zapowiedzi twórców na tym nie koniec. Co więcej, okazuje się, że duży wpływ na kształt serialu miał wnuk słynnego pisarza R. R. Tolkiena, Simon Tolkien. Co wiadomo o produkcji i czego można się po niej spodziewać?

21.07.2022Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Twórcy nie przejmują się krytyką widzów. Już zapowiedzieli, że będzie aż 5 sezonów. Jak zakończy się historia?

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" to produkcja Amazona zapowiadana jako najdroższy serial w historii, który może okazać się największą klapą. Z każdym kolejnym materiałem na produkcję wylewa się fala krytyki. Mimo to twórcy podzielili się już planem na aż 5 sezonów. Zdradzili także, że wiedzą, jak historia się zakończy.

09.06.2022"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy"

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×