"Władca Pierścieni". Viggo Mortensen radzi, co powinien zrobić jego następca jako Aragorn! [ZDJĘCIA]

Serial "Władca Pierścieni" Amazona jest wciąż w fazie przygotowań. Najprawdopodobniej będzie opowiadał o młodości Aragorna. Co Viggo Mortensen, niezapomniany Obieżyświat z filmu Petera Jacksona, poradzi swojemu następcy?

Multimedia

"Władca Pierścieni" - serial Amazona o młodości Aragornie?

Od kiedy wieść o kupnie praw do "Władcy Pierścieni" przez Amazon ujrzała światło dzienne, emocje wciąż rosną. Serial nie będzie jednak opowiadać tej samej historii, którą opisał J. R. R Tolkien i zekranizował Peter Jackson, ale ma przybliżyć widzom historię sprzed wydarzeń wokół Bitwy o Śródziemie. Najpewniej produkcja dotyczyć będzie młodości Aragorna, w którego w oscarowych filmach Jacksona wcielał się Viggo Mortensen.

Kiedy premiera serialu? Szefowa Amazona podała przybliżoną datę! Pozycja "Gry o tron" zagrożona?Zobacz więcej

Przy okazji promocji swojego najnowszego filmu "Green Book", w wywiadzie dla magazynu Collider, aktor podzielił się radą dla tego, kto zagra jego "młodszą wersję":

Poradziłbym mu, by nie tylko przeczytał książkę - bardzo gruntownie - całą wielką księgę "Władca Pierścieni", ale też poczytał nordyckie sagi jak "Saga rodu Wölsungów". Można tam znaleźć pewne wskazówki dotyczące tego, skąd Tolkien czerpał informacje.

Mortensen potwierdził tym samym, jak poważnie traktuje swój zawód i przygotowanie do ról. Jego rada na pewno przyda się aktorowi, który miałby zagrać młodego Aragorna w serialu Amazona.

"Władca Pierścieni" - kim będą bohaterowie serialu Amazona?

Choć produkcja ma dotyczyć czasów sprzed wydarzeń z trylogii, nie wykluczone, że pojawią się w niej bohaterowie, których już znamy. Warto pamiętać, że siły dobra i zła w Śródziemiu ścierały się ze sobą przez wieki. Czy możemy się spodziewać, że wśród bohaterów zobaczymy Galadrielę, Elronda lub Gandalfa? Sir Ian McKellen w programie Grahama Nortona na BBC Radio 2 wypowiedział się na ten temat. Na pytanie, co myśli o nowym Gandalfie, odpowiedział jednoznacznie:

Co masz na myśli, mówiąc nowy Gandalf? Nie powiedziałem jeszcze tak, ponieważ nie zostałem jeszcze zapytany. Czy Ty właśnie sugerujesz, że ktoś inny będzie go grał? Gandalf ma ponad 7000 lat, więc nie jestem jeszcze za stary.

Do czasu planowanej premiery w 2021 roku, na pewno czeka nas jeszcze niejeden zwrot akcji i niemało emocji. Śledź [program tv](https://www.telemagazyn.pl" i bądź na bieżąco!

Najlepsze seriale fantasy! Co warto obejrzeć?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×