"Władca Pierścieni". Zdjęcia do jednego odcinka serialu trwały trzy miesiące! Na jakim etapie są prace?

Zakończyły się właśnie zdjęcia do pilotażowego odcinka serialu "Władca Pierścieni" od Amazona. Na jakim etapie są prace? Kiedy możemy się spodziewać premiery? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

Gdy Amazon ogłosił, że planuje stworzyć serialową wersję kultowego "Władcy Pierścieni", wybuchła prawdziwa burza! Niestety, prace nad nową produkcją zostały mocno opóźnione przez wybuch pandemii, ale na całe szczęście ekipa ostatecznie mogła rozpocząć zdjęcia.

Matt Smith pokazał smoka, którego będzie dosiadał w spin-offie "Gry o tron"!Zobacz więcej

Prace na planie nowej wersji "Lord of the Rings" rozpoczęły się we wrześniu tego roku. Reżyser J.A. Bayona poinformował niedawno w mediach społecznościowych, że właśnie zakończono zdjęcia do... pilotażowego odcinka! Każe to sądzić, że twórcy chcą dopracować produkcję w najdrobniejszych szczegółach.

Niektórzy spekulowali, że Bayona ogłosił, że zakończono prace nad całym pierwszym sezonem, lecz te plotki zostały szybko zdementowane. Ekipa ma powrócić na plan już w styczniu. Szanse na to, że produkcja będzie miała premierę w 2021 roku są jednak bardzo małe.

"Władca Pierścieni" może być najdroższym serialem w historii. Samo zdobycie praw do telewizyjnej ekranizacji miało kosztować 250 milionów dolarów, a koszt całości ma przekroczyć nawet miliard. Showrunnerami produkcji są J.D. Payne i Patrick McKay.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×