władca pierścieni

"Władca Pierścieni" mógł wyglądać zupełnie inaczej! Wyobrażacie sobie "Pierścienie władzy" w stylu Marvela? Amazon wygrał z Netflix i HBO!

"Władca pierścieni: Pierścienie władzy" doczeka się drugiego sezonu, to pewne. 4 października w Wielkiej Brytanii rozpoczęły się zdjęcia. Pierwszy sezon serialu nakręcono częściowo w Nowej Zelandii. Nie wszyscy wiedzieli, że o prawa do realizacji "Władcy pierścieni: Pierścienie władzy” rywalizowały też platformy: Netflix i HBO.

07.10.2022Władca Pierścieni: Pierścienie władzy

"Pierścienie Władzy". Streszczenie 3. odcinka serialu Amazona. W końcu kres żenady. Galadriela zaczyna podejmować sensowne decyzje!

Arondir próbuje uwolnić siebie i swoich pobratymców spod jarzma orków. Galadriela trafia do Numenoru, gdzie postrzegana jest jako intruz. Elfka postanawia jak najszybciej wrócić do domu. Okazuje się, że Halbrand cały czas ukrywał swoją prawdziwą tożsamość. Tymczasem Nori próbuje pomóc tajemniczemu nieznajomemu, o którym przez przypadek dowiadują się inni hobbici. Oto, co się wydarzyło w 3. odcinku serialu Amazon "Pierścienie Władzy".

15.09.2022Pierścienie Władzy

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Kim są aktorzy grający główne role? Oto krótki przegląd ich najlepszych ról

Długo wyczekiwany serial "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" doczekał się premiery. Ta często krytykowana adaptacja twórczości J.R.R. Tolkiena wymagała skomplikowanego castingu i zatrudnienia zdolnych aktorów. Finalnie role zagrali aktorzy, których znaczna część widzów może w ogóle nie kojarzyć. Kim są aktorzy grający główne role? Poznajcie ich bliżej.

12.09.2022Pierścienie Władzy

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Muzyka w serialu będzie naprawdę wyjątkowa. Jej twórcami będą słynni kompozytorzy

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" już niedługo zostanie opublikowany przez Amazon Prime. Chociaż do tej pory poznaliśmy już wiele informacji na temat tej produkcji, to właśnie pojawiły się kolejne szczegóły. Wiadomo, kto będzie odpowiedzialny za muzykę, która dopełni serial. Do projektu zaangażowano wyjątkowych artystów.

22.07.2022Władca Pierścieni

"Stranger Things". Wszystko, co wiemy o Josephie Quinnie. Wiedzieliście, że grał w "Grze o tron"? Serialowy Eddie stał się idolem nastolatek

Niekwestionowanym ulubieńcem czwartej serii "Stranger Things" stał się Joseph Quinn. Serialowy Eddie Munson w ostatnich tygodniach stał się prawdziwym bożyszczem kobiet i jednym z najpopularniejszych aktorów produkcji Netflixa. Wielu jego fanów zastanawia się kim jest aktor, który wzbudził tak ogromne emocje i zaskarbił sobie sympatię widzów.

13.07.2022Stranger Things

"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Serial od Amazon Prime ma być czymś unikalnym. "Tworzymy tutaj kompletnie nową formę"

Amazon Prime Video pracuje nad kolejną premierą. Za kilka miesięcy do widzów trafi serial "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Do tej pory nie poznaliśmy wielu szczegółów dotyczących tej produkcji. Niedawno reżyser Juan Antonio Bayona przyznał, że jego zdaniem serial będzie czymś wyjątkowym. Czym dokładnie mamy być zaskoczeni?

23.06.2022Władca Pierścieni

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×