władysław kowalski

Przeczytaj także:

"Sanatorium miłości 2". Stanisława Kowalska nie znalazła miłości w programie TVP. Dzisiaj Stenia korzysta z życia i zachwyca formą! Jak się zmieniła?

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Audycja okazała się strzałem w dziesiątkę, bowiem okazało się, że widzowie wręcz łakną oglądania miłosnych uniesień seniorów. W 2. edycji "Sanatorium miłości" brała udział Stanisława Kowalska, którą wszyscy nazywali Stenią. Uczestniczka show myślała, że znalazła tam miłość, ale ta relacja skończyła się wielką awanturą! Co dzisiaj robi Stenia?

08.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Tak seniorzy z 2. edycji bawili się w programie. Tych zdjęć mogliście nie widzieć! Iwona Mazurkiewicz, Barbara Goraj, Władysław Balicki i inni

Uczestnicy "Sanatorium miłości" na każdym kroku udowadniają, że wiek to tylko liczba. Postanowiliśmy przypomnieć, jak bohaterowie 2. edycji bawili się na planie. Tych zdjęć mogliście nie widzieć! Tak Iwona Mazurkiewicz, Barbara Goraj, Władysław Balicki i inni spędzali czas w Ustroniu.

11.07.2022Sanatorium miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×