"Włoska narzeczona". José Ron i Eva Cedeño w nowej telenoweli "Te doy la vida". Kiedy premiera?

"Te doy la vida" to nowa telenowela Televisy, w której główne role zagrają José Ron znany z "Włoskiej narzeczonej" i Eva Cedeño, którą można oglądać w "Przeklętej". Kiedy premiera "Te doy la vida"?

Multimedia

"Te doy la vida" ("Daję Ci swoje życie") - nowa telenowela Televisy

Rozpoczęły się zdjęcia do nowej telenoweli meksykańskiego giganta, Televisy. "Te doy la vida" (Daję Ci swoje życie") to historia Fabiána, którego życie zmienia się o 180 stopni, gdy dowiaduje się, że ma syna Nicolasa. To jednak dopiero początek. Chłopiec cierpi na białaczkę, a pomóc mu może tylko przeszczep szpiku od ojca.

Główne role w telenoweli zagrają José Ron, którego polscy widzowie znają z "Włoskiej narzeczonej" czy "Po prostu Marii" oraz Eva Cedeño czyli Ines z "Przeklętej", która jest obecnie emitowana przez TV4. W serialu zobaczymy także takie gwiazdy jak Érika Buenfil ("Prawdziwe uczucie"), Omar Fierro ("Ulica zakochanych") i Nuria Bages ("Zdradzona miłość").

Ile odcinków ma meksykańska telenowela emitowana w TV4?Zobacz więcej

W poniedziałek, 28 października w stolicy Meksyku rozpoczęły się zdjęcia do "Te doy la vida". Podczas wydarzenia obecna była obsada i produkcja nowej telenoweli Televisy.

Dodajmy, że producentem "Te doy la vida" jest Lucero Suarez, która odpowiada za takie hity jak "Enamorandome de Ramon" i "Ringo". Suarez jest przekonana, że ten serial trafi prosto w serca widzów.

Premiera "Te doy la vida" zaplanowana jest na pierwszą połowę 2020 roku. Na razie nie wiadomo, czy serial będzie emitowany w Polsce.

Zobacz galerię

"Przeklęta" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×