"Włoska narzeczona" - nowa telenowela od 16 października w TV4! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Włoska narzeczona" zastąpi "Dzikie serce" w ramówce TV4. Nowa meksykańska telenowela opowiada o młodej Włoszce, która zmaga się z przeciwnościami losu.

Multimedia

KTO JEST KIM W TELENOWELI "WŁOSKA NARZECZONA"? POZNAJ BOHATERÓW! [ZDJĘCIA]

"Włoska narzeczona" to romantyczna historia miłosna, której bohaterką jest Fiorella Bianchi (Livia Brito), młoda Włoszka o marzycielskiej naturze, która nigdy się nie poddaje, choć życie nie szczędzi jej trudności. W dzieciństwie Fiorella straciła matkę i od tego czasu stara się zastąpić ją swojej młodszej siostrze, Giannie (Ela Velden), która poważnie choruje na serce. Musi także opiekować się ojcem, cierpiącym na chorobę płuc. Wszyscy troje mieszkają w jednym niewielkim i niewygodnym pokoju, co bardzo smuci Fiorellę, która chciałaby zapewnić najbliższym lepsze warunki do życia. Jednak mimo tego, że dniami i nocami pracuje jako sprzątaczka, nie jest w stanie zarobić więcej niż na bardzo skromne utrzymanie.

CZYTAJ TAKŻE:

MEKSYKAŃSKIE TELENOWELE WSZECH CZASÓW. TOP15 NAJLEPSZYCH LATYNOSKICH SERIALI [GALERIA]
"DZIKIE SERCE" ODCINEK 162. ŚLUB MARICRUZ I OCTAVIO W OSTATNIM ODCINKU [ZDJĘCIA]

W duchu Fiorella marzy o wielkiej miłości i pięknym weselu, ale nie poznała dotąd tego jedynego. Mimo to ciągle wyobraża sobie siebie u boku mężczyzny, który byłby równie czarujący, jak młody człowiek, którego spotkała kiedyś po drodze do domu. Pewnego dnia Fiorella traci pracę, a kiedy wraca do domu okazuje się, że jej ojciec jest umierający. Przed śmiercią Mario kontaktuje się ze swoim starym znajomym z Meksyku, Vittoriem Dragone (Enrique Rocha), prosząc go, by pomógł jego córkom, kiedy go zabraknie. Vittorio nie pozostawia jego prośby bez odpowiedzi, ale propozycja, którą składa Fiorelli okazuje się bardzo zaskakująca. Dziewczyna w końcu decyduje się przyjechać razem z siostrą do Meksyku, ale w wyniku zbiegu różnych okoliczności zamiast do domu Vittoria trafia zupełnie gdzie indziej.

Los ponownie stawia też na jej drodze czarującego nieznajomego, o którym śniła od czasu przelotnego spotkania we Włoszech. Jednak, odwrotnie niż w jej marzeniach, mimo obopólnego pierwszego oczarowania, ich znajomość niemal od początku toczy się dość niefortunnie. Zmienne koleje losu i zaskakujące tajemnice z przeszłości, które z czasem wychodzą na jaw, skomplikują życie Fiorelli, ale dzięki swemu charakterowi i odwadze podążania za marzeniami, dziewczyna stawi czoła wszystkim przeciwnościom.

"WŁOSKA NARZECZONA" OD 16 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 17:00 W TV4!

Komentarze

Skomentuj
 • kotka14 (gość)

  Jestem zauroczona tym serialem z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki😅

  09.04.2017 13:10
 • wiktoria (gość)

  kocham to ale nie ogladam :(

  23.12.2015 14:10
 • gość (gość)

  Warto !!! Widziałam już wszystkie i polecam 😃

  22.11.2015 15:54
 • TELENOCEL.BLOG.PL (gość)

  Serdecznie polecam oraz zapraszam na

  Telenovel.blog. pl - stronę na której znajdziesz wszystko co tylko zapragniesz dotyczące Telenoweli - WŁOSKA NARZECZONA. Od STRESZCZEŃ po ZDJĘCIA, FILMY i wiele wiele więcej. Codziennie nawet po kilka nowych wpisów.

  Telenovel.blog. pl - największa i najpopularniejsza strona o WN!!!!!

  19.10.2015 14:36
 • Anonim (gość)

  Warto oglądać?? Bo się zastanawiam, liczba odcinków mnie trochę przeraża...

  16.10.2015 19:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×