"Włoska rodzina" odcinek 9. Raoul rzuci Martinę i zwiąże sięz Chiarą? Stefano popada w depresję [CO SIĘ WYDARZY]

W 9. odcinku "Włoskiej rodziny" sytuacja w zakładzie się pogarsza. Pieniądze uzyskane pod zastaw domu nie wystarczą, by uruchomić produkcję. Ernesto musi zwolnić część załogi. Nicolo podejmuje pracę w fabryce dziadka. Sprawdź, co się wydarzy w 9. odcinku "Włoskiej rodziny".

Multimedia

"Włoska rodzina" - od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 w TVP1!

Sytuacja w zakładzie się pogarsza. Kwota za zastawiony dom jest zbyt mała, by uruchomić produkcję. Ernesto (Gianni Cavina) musi zwolnić część załogi. Profesor, kochanek Nicoletty (Sarah Felberbaum) wprowadza się do niej i oznajmia, że rzucił żonę. Nicolo (Luca Peracino) podejmuje pracę w fabryce dziadka.

Ile odcinków ma nowy serial TVP1? Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?Zobacz więcej

Raoul (Giorgio Marchesi) chce rzucić Martinę (Valentina Cervi) i związać się ponownie z Chiarą (Stefania Rocca). Ich romans się rozwija. Po ogrodzie, wokół willi Rengonich krąży tajemnicza osoba. Stefano (Primo Reggiani) popada w coraz głębszą depresję. Ciągle powraca myśl, że spowodował wypadek, w którym zginął jego przyjaciel. Laurze (Sonia Bergamasco) coraz bardziej podoba się jej nowy szef.. Matka małego Salva, narkomanka, oddaje syna Raoulowi i Martinie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ? (gość)

    Zmiana dwojga aktorów w rolach młodszego pokolenia rodziny Rengoni trochę mnie zaskoczyła. I to nie do końca na plus, ale może to kwestia przyzwyczajenia do poprzednich aktorów. Możliwe, że taka decyzja to wynik tego, iż trzeci sezon był realizowany po dłuższej przerwie. Tak czy inaczej fajnie byłoby gdyby tvp1 po zakończeniu emisji serialu pokazała też produkcję z nim powiązaną. Una grande famiglia- 20 anni prima czyli 20 lat wcześniej. To mini serial składający się z 6 kilkuminutowych odcinków. Mógłby być więc pokazany jako jeden dodatkowy epizod następnego dnia po zakończeniu regularnej serii.

    19.06.2020 17:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×