"Włoska rodzina". Włoski serial zastąpi "Koronę królów"! Co wydarzy się w 1. odcinku?

Emisja serialu "Korona królów" z powodu pandemii koronawirusa została wstrzymana, ale Telewizja Polska już znalazła serial, który zastąpi polską produkcję. Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"Włoska rodzina" odcinek 1 - premiera w poniedziałek, 4 maja, o godzinie 17:55 na antenie TVP1

Już w poniedziałek, 4 maja, na antenie TVP1 o godzinie 17:55, w miejsce serialu "Korona królów", Telewizja Polska zaprezentuje włoską produkcję pt. "Włoska rodzina". To serial z 2012 roku, którego reżyserem jest Riccardo Milani. Co ciekawe, serial "Włoska rodzina" był już emitowany w Polsce. Jako "Rodzinę Manzoni" emitowała to telewizja AXN.

Co wydarzy się w ostatnim odcinku przed przerwą? Co dalej z serialowym hitem TVP?Zobacz więcej

W 1. odcinku "Włoskiej rodziny" w dniu 65. urodzin Ernesto, mąż Eleonory i ojciec piątki dzieci, otrzymuje szokującą wiadomość. Samolot, którym leciał jego syn Edoardo, rozbił się. Ciała mężczyzny nie odnaleziono. Przeglądając dokumenty, senior rodu odkrywa, że jego zaginiony syn nie był uczciwy. W rachunkach firmy brakuje kwoty opiewającej na 20 milionów euro.

W obsadzie "Włoskiej rodziny" znaleźli się m.in. Stefania Sandrelli, Gianni Cavina, Stefania Rocca, Sonia Bergamasco, Alessandro Gassmann, Giorgio Marchesi, Sarah Felberbaum oraz Primo Reggiani.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Historia polska (gość)

    Czemu nie można nagrywać korony królów chce koronę i tle

    05.05.2020 17:24
  • Zakochana w Jagielle (gość)

    Ha chcę koronę, a nie jakis badziewny szmir :-[

    05.05.2020 17:01
  • fggg (gość)

    I dobrze! Mam dość Korony Królłów

    05.05.2020 15:44
  • VK (gość)

    Serial to serial - "Korona" czy "Rodzina". Po jakiego czorta mataczyć w programie??? Wirus nie zaraża aktorów w nakreconych juz serialach! Wyrażam sprzeciw wobec zmian programowych pod taką przykrywką. Oddajcie wszystkie niedokończone, przerwane seriale! Za chwilę usłyszymy, że z powodu suszy nie będzie Teleexpresu :-P

    05.05.2020 14:11
  • Fan polskich seriali historycznych (gość)

    Nic nie zastąpi Korony Królów !!! Znowu nie będzie co oglądać !!!

    05.05.2020 13:51
  • Chcę (gość)

    Chcę Koronę Królów

    05.05.2020 12:59
  • Marek (gość)

    Korona Królów przerwana przez pandemie.Nowej telenoweli pandemia nie przeszkadza.O co tu chodzi???

    05.05.2020 10:38
  • Asia (gość)

    Mi sie ten włoski serial nie podoba, wole "koronę"!

    04.05.2020 21:43
  • Zsssz (gość)

    Świetny polski serial po co nam mdłe seriale tureckie czekamy na Koronę...to jest opinia wielu nie tylko moja.

    04.05.2020 19:18
  • Oglądałam 1. sezon i zastanawia mnie skąd axn wzięło tytuł Rodzina Manzoni skoro bohaterowie mają na nazwisko Rengoni (gość)

    Ok jest też tytuł taki jakiego używa tvp czyli Włoska rodzina. Natomiast axn powinno używać tytułu Rodzina Rengoni, a nie błędnie Manzoni. Koronę królów wstrzymano, jak większość seriali z powodu obecnej sytuacji. Fajnie, że puszczono włoski serial. Początkowo była mowa o kolejnym hiszpańskim. Włoskich w naszej tv jest zdecydowanie mniej. A szkoda. Dobra jest więc i emisja La grande familia (tytuł oryginalny). Natomiast jeszcze lepiej byłoby gdyby pokazano serial jeszcze dotąd w ogóle nie emitowany w polskiej telewizji. Np. Braccialetti rossi. Skoro jednak jest nadawany serial Włoska rodzina (lepiej, bo bliżej oryg. tytułu byłoby Wielka rodzina) to oby pokazano wszystkie trzy sezony.

    04.05.2020 19:08
  • Kulpa (gość)

    Miały być odcinki gdzieś do czerwca korony królów a przez zarazę skończyli wcześniej tak to jest jak nie ma się dużo czegoś do przodu nakręconego A to następny stary serial kolejna zapchaj dziura programowa nic nowego ostatnio wszystko co nowe za opłatą w Internecie

    04.05.2020 19:08
  • Człowiek (gość)

    Super! Bardzo fajnie. AXN nie wyemitował całości, więc super, że wzięła się za to Jedynka!

    04.05.2020 13:58
  • Ela (gość)

    Szkoła nie nauczyła Cię prawdziwej historii,TVP realizując seriale historyczne czyni wiele dobrego! Lepsze filmy,gdy biegają z bronią i "plują"wulgaryzmami?

    04.05.2020 13:46
  • Elźbieta (gość)

    Źaden inny serial niezastąpi KORONY KRÓLÓW

    04.05.2020 13:17
  • Fixx 14 (gość)

    Nieeeeeee

    04.05.2020 11:51
  • Julia 1 (gość)

    W końcu. Tej historii Polski wg pisu nie da się oglądać.

    04.05.2020 11:26
  • Irena (gość)

    TV 1 to porażka. Zupełny brak dobrych filmów fabularnych tylko jakieś ciągutki odcinkowe o wszystkim i o niczym. A wieczorem propaganda sukcesu partii rządzącej. Tego sie nie da oglądać!!

    04.05.2020 09:36
  • Dr jarek (gość)

    Szkoda Widocznie komuś nie podeszło, ten serial dla Polaków był ważny i kształcił Znowu wróci telenowela

    04.05.2020 08:28