"Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" odcinek 1. Wizyta u Zosi Ślotały [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 1. odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" widzowie poznają dom Zosi Ślotały. Co Katarzyna Bujakiewicz razem z ekspertami poprawi we wnętrzu stylistki?

Multimedia

"Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" odcinek 1. - Lifetime, wtorek, 30 stycznia 2018, godz. 22:00

W pierwszym odcinku programu „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd” Katarzyna Bujakiewicz odwiedzi Zosię Ślotałę, stylistkę gwiazd, wizażystkę, a zarazem właścicielkę firmy z ubrankami dla dzieci. Od wielu lat roku nie znika z listy najlepiej ubranych polskich gwiazd. Prywatnie jest mamą Rani i Leonarda. Zosia opowie o tym, która część dnia jest dla niej najważniejsza, jakie ma znaczenie neon „REVOLUTION” w jej jadalni oraz czym kierowała się urządzając pokoje dziecięce i bawialnie.

Katarzyna Bujakiewicz: Przyjmuję propozycje, które mnie kręcą [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

„Przy stole toczy się całe życie mojej rodziny. Tam jemy, tam ja rysuję i tam też wybieram tkaniny do ubranek dla dzieci – opowiada Zosia. W czasie ciąży zwiększyła się moja kreatywność, jeśli chodzi o wnętrza. Czekałam i planowałam przyjście na świat swoich dzieci. Przez cały ten czas chciałam dopieścić każdy element domu dla nich i wynikiem tego są ich pokoje.”

Najwięcej czasu Kasia Bujakiewicz spędzi jednak w garderobie Zosi, gdzie stylistka pokaże jej swoją pokaźną kolekcję szpilek i opowie o wybranych perełkach z wieszaków. Czujne oko Kasi dostrzeże jednak w tym wnętrzu potrzebę wprowadzenia (nie)małej poprawki.

„Garderoba to dla mnie ważne miejsce. Tu codziennie przychodzę, ubieram się, ale też szukam inspiracji, rozwiązań i pracuję. Przy dwójce dzieci i partnerze artyście ważne jest mieć swoje miejsce gdzie można wyciszyć się i pobyć samemu przez 5 minut.”

Komentarze

Skomentuj
  • Nie ogladam (gość)

    Sorry. Program o niczym. A Bujakiewicz ubrala sie w namiot?

    31.01.2018 15:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×