"Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" odcinek 4. Wizyta u Mai Bohosiewicz. Co zdziwi Kasię Bujakiewicz? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W czwartym odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" Katarzyna Bujakiewicz odwiedzi Maję Bohosiewicz, polską aktorkę znaną między innymi z filmów "Wojna męsko-żeńska", "W ciemności" czy "Pokaż kotku co masz w środku".

Multimedia

"Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" odcinek 4 we wtorek, 20.02.2018 o godz. 22:00 na Lifetime!

Maja Bohosiewicz jest prywatnie mamą Zacharego i Leoni. W programie Maja oprowadzi Kasię po swoim monochromatycznym wnętrzu i podzieli się przemyśleniami na temat macierzyństwa. - Wydaje mi się, że kobiety po porodzie zbyt często tracą poczucie humoru – wyznaje Maja. - Są takie pospinane, już nic nie wolno, nie wolno żartować.

Ela Romanowska pokazuje, jak mieszka! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przeprowadzka do nowego domu nie obyła się bez przygód. - Mieszkaliśmy w bloku na przeciwko. Postanowiliśmy, że musimy się przeprowadzić, gdyż w drodze było już drugie dziecko. Niewiele myśląc w czwartek znaleźliśmy mieszkanie, a w poniedziałek był już obiad na nowym stole - wspomina aktorka.

W sypialni gwiazdy uwagę Kasi Bujakiewicz przykuje brak łóżka z prawdziwego zdarzenia. Prowadząca postanowi, że to właśnie temu wnętrzu potrzebny będzie mały lifting. Czy metamorfoza sypialni przypadnie Mai do gustu? Przekonamy się w nowym odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" we wtorek, 20 lutego o 22:00 w telewizji Lifetime.

Jak wygląda mieszkanie Olgi Kalickiej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×