Wodzianki Kuby Wojewódzkiego. Pamiętasz je wszystkie? Niektóre z nich nadal występują w telewizji. Co dziś robią Wodzianki Wojewódzkiego?

Jednym z elementów talk-show Kuby Wojewódzkiego były "Wodzianki", czyli kuso ubrane kobiety przynoszące wodę gospodarzowi programu i jego gościom. W tej roli mogliśmy zobaczyć wiele piękności. Pamiętacie wszystkie Wodzinki? Niektóre z nich nadal robią karierę w show-biznesie.

Multimedia

Wodzianki Kuby Wojewódzkiego

Jednym ze znaków rozpoznawczych popularnego programu prowadzonego przez Kubę Wojewódzkiego były Wodzianki, czyli panie podające napoje gospodarzowi programu i zaproszonym przez niego gościom. Charakterystyczną cechą Wodzianek był ich skąpy strój. I chociaż w programie nie odzywały się ani słowem, stały się rozpoznawalne. W tej roli mogliśmy zobaczyć wiele atrakcyjnych, młodych kobiet. Pamiętacie je wszystkie?

Zobacz galerię

Jesienią 2021 roku, wraz z nowym sezonem talk-show Wojewódzkiego, Wodzianki zniknęły z programu. Wcześniej produkcja o tym nie wspomniała. Panie podające wodę po prostu zostały wycofane z programu.

Warto zaznaczyć, że element Wodzianek w programie przez lata był dość głośno komentowany i krytykowany. Wojewódzkiemu i produkcji programu zarzucano szowinizm. Takiego zdania była między innymi Dorota Wellman, która, będąc gościem programu, skrytykowała kobiety pełniące funkcję Wodzianki.

Skrytykowała ona tym samym samego Kubę Wojewódzkiego.

Ty się sam do tego dokładasz. Tu z tego korytarzyka wychodzi dziewczyna, na wpół rozebrana, która staje się celebrytką w minutę - powiedziała.

Co ciekawe, w jednym z ostatnich odcinków talk-show, kiedy na kanapie zasiadła Blanka Lipińska, pojawił się... pan przynoszący wodę. Był to Rafał Nowaczuk - finalista konkursu na Mister Polski 2020, który zagrał w filmie "356 dni.

Pisarka nie była jednak zadowolona, że to mężczyzna pojawił się w roli Wodzianki.

Królował kolor, nie zabrakło piór i kryształów! Zobacz najciekawsze kreacje gwiazd!Zobacz więcej

Najbardziej znane Wodzianki Wojewódzkiego

Przez wiele lat w rolę Wodzianek wcieliło się wiele kobiet. Niektóre z nich do dzisiaj robią karierę w show-biznesie. Najbardziej znaną Wodzianką była Dominika Zasiewska, która przeszła do historii programu dwoma wystąpieniami. Pierwszy raz, kiedy zrobiła striptiz dla byłego piłkarza, Macieja Szczęsnego i drugi, kiedy pocałowała w usta gościa programu - Adama Nergala.

Pamiętacie panie, które nosiły wodę u Kuby Wojewódzkiego? Sprawdźcie w galerii Wodzianki z programu.

Zobacz galerię

Kwitnąca Danuta Martyniuk pochwaliła się imponującym ogrodem! Opowiedziała, jak schudła 15 kilogramów!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pla

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×